Покидьки з ОАСК вирішатимуть, чи співатимуть українські діти Гімн у школах


Київська міська рада 30 липня вирішила, що учні в школах мають співати гімн України щодня перед початком навчання. Пізніше у Київраді запевнили, що гімн у школах – це рекомендація, не обов’язкова до виконання. Але Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом щодо визнання протиправним рішення Київської міськради про виконання Державного Гімну щоранку в школах столиці.

Підготовче засідання у справі суд призначив на 6 листопада, йдеться на сайті установи.

“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Київської міської ради щодо визнання протиправним частково рішення №433/9512 від 30.07.2020 року “Про обов’язкове виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності”, – йдеться у повідомленні.

Позивач просить скасувати пункт 1.2. рішення, яким рекомендують виконувати Державний Гімн України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності на початку кожного дня за участю учнів та вчителів.

Подібна практика існує у школах Туреччини та Китаю. В Індії влада рекомендує виконувати гімн не лише перед початком уроків, а й перед початком робочого дня. У деяких школах Японії та США діти теж можуть співати гімн, проте це не обов’язково.

ОАСК відомий своєю антиукраїнською позицією і багаточисельними диверсіями проти державності України.

До того ж більшість “суддів” ОАСК є підозрюваними у кримінальній справі, яку розслідує НАБУ.

Де-факто курує цим “судом” відомий українофоб і вирогідний агент російських спецслужб Андрій Портнов.

«Аргумент»

MIXADVERT