Ара, ХАМ і я

 

Насправді, в цьому пості піде мова про одну особу. Як ви здогадалися – мова про керівника фракції «Слуга народу» Давида Арахамію.

Чому я акцентую на ньому увагу? Бо його останні дії та заяви яскраво свідчать, що керівник фракції СН підтримує капітулянтський план ОП, покриває свого «зеленого патрона» і його посіпаку Єрмака та, на їх вимогу, схиляє всю фракцію до блокування ТСК по «вагнерівцям».

Його заява, що ТСК може завадити діяльності спецслужб і є грубим втручанням у їх роботу – ганебна маніпуляція і навіть більше: цинічна БРЕХНЯ. В усіх країнах НАТО існує чіткій механізм парламентського контролю за діяльністю спецслужб. Він діє навіть коли країна перебуває в умовах війни.

Цей контроль зазвичай відбувається через відповідний парламентський комітет. У нас цього комітету немає – законопроект про його створення заблокований слугами в комітеті з нацбезпеки. Лишається ТСК. І от цей єдиний інструмент контролю спецслужб блокує Арахамія. Для чого, питається?

Відповідь – на поверхні. Він не хоче, щоб правда стала відомою всьому суспільству. Отже, те, що приховують «слуги», цілком може бути саме держрадою.
Крім того, це блокування є грубим наступом на парламентаризм, на основоположні права ВР.

Але є ще шанс змінити ситуацію. Долучайся до кампанії #тиСНи
https://bit.ly/3mzzJIb

Бо поки що не все в парламенті вирішують різні арахамії

Sergiy Parhomenko

MIXADVERT