Я стала цинічною… Після УКФ…

УКФ робить митців цинічними…

#УКФ forever! “Обожнюю” цю “прекрасну” інституцію! Вони неперевершені! Як екперт УКФ в 2020 р., якщо не помиляюсь, в 7 з 11 проектів в цьому році, які я аналізувала як експерт, було ГРУБО порушено умови технічого відбору. Тобто ці проекти не мали пройти технічний відбір! Але вони пройшли! І я про це писала в усіх своїх коментарях як експерт. І все це були державні театри та інстутитуції

Щойно мені як ФОП відмовили в технічному відборі на інстутитуційну підтримку, оскільки код “освіта культури” стоїть в списку моїх кодів діяльності другим. Проте всі доходи я отримую останніми роками виключно з цього виду дільності – і це видно з доданої декларації.
Як ви думаєте, мені написати перелік державних театрів, які в цьому році незаконно пройшли технічний відбір по одній з основних програм?

Дехто з них навіть в такі скрутні часи за умови секвестру бюджету отримав гранти – всупереч технічним вимогам і через незаконний технічний відбір. Як проекти я їх як експерт, звісно, підтримала. Адже я оцінювала САМЕ ПРОЕКТИ!

 

Україні, яка так поводить себе до людей, які її творять – все життя, щиро, з усією віддачею та найчастіше за свій власний кошт. Я стала цинічною…

У нас все рівні, проте деякі РІВНІШІ за інших… Класик!

У мене ВСЕ
Finita.

Инна Гончарова

MIXADVERT