В Контактній групі розповіли про двох різних Кравчуків

Заяви першого президента, глави української делегації в Тристоронньої контактної групи Леоніда Кравчука на публіку і під час переговорів сильно відрізняються

Про це заявив представник ОРДЛО в Контактної групи, журналіст Денис Казанський, передає “ДС” з посиланням на OBOZREVATEL.

“Є два Кравчуки: один, який виступає десь публічно по телевізору, а інший, який щось говорить в особистому спілкуванні. Те, що він заявляє в інтервʼю, – це питання до нього. А на тих внутрішніх нарадах, на яких ми говоримо, поки що все бачиться абсолютно адекватно”, — зазначив він.

За словами Казанського, публічно Кравчук робить дипломатичні заяви.

“Зрозуміло, що в публічній сфері говориться одне, скажімо, якісь дипломатичні речі, а між собою розмова ведеться трохи по-іншому”, — сказав журналіст.

Як повідомляла “ДС”, раніше Леонід Кравчук заявив, що українська делегація в Тристоронній контактній групі запропонує варіанти переговорів з представниками ОРДЛО. Такі переговори можуть пройти в форматі круглих столів. При цьому він вважає, що Україні було б вигідно підписати зі сторонами переговорів по врегулюванню ситуації на Донбасі, в тому числі і з Росією, новий комплекс заходів з безпеки.

Леонід Кравчук також вважає, що керівництво Росії нібито хоче миру на Донбасі, а війна їм “набридла”.

MIXADVERT