Владислав Трубіцин: Маленька перемога на книжковому ринку

Триває боротьба книголюбів за порятунок Книжкового ринку в Києві. Це легендарне місце хочуть знести і побудувати черговий ТРЦ. Книжкову торгівлю хочуть перенести кудись до “ковбасних рядів” на Лісову…

Відповідно, громадськість обурилася, почалися мітинги, протестні акції, листи до влади…

Сподіваємося, будуть певні рішення депутатів Київради…

Однак, скоробагатьки-забудовники теж не здаються. Днями на ринок “увірвалася” бригада дивних ремонтників, які щось лихо знесли, щось зламали, розрили землю і зникли. Що порушило підприємницьку діяльність чисельних ФОП.

Книжковий ринок: перша перемога!?

Один з лідерів боротьби за книжковий ринок Владислав Трубіцин інформує про перебіг подій.

Зустрівся з головою Оболонської РДА Кирилом Фесиком щодо довготривалих “ремонтних робіт” на книжковому ринку “Петрівка”.

Розповів історію боротьби зі спробою незаконної забудови на місці ринку чергового ТРЦ. Окремо звернувся за допомогою щодо розритих тепломереж при вході на ринок, де роботи припинились і жодної активності не спостерігалося протягом тижня.

Кирило Олександрович пообіцяв сприяти пришвидшенню ремонтних робіт і дотримався свого слова. На місце ремонту вже прибули працівники комунальних служб, які засипали вириту траншею.

Висловлюю голові Оболонської РДА слова подяки за допомогу, дотримання слова і готовність оперативно працювати на користь всіх оболонців.

Приємно розуміти, що влада з громадою і для громади!

Владислав Трубицин

MIXADVERT

ютос