Ми не знаємо, хто тепер керує адмінами телеграм-каналів…

Отже, білоруськими протестами тепер керують адміни телеграм-каналів.

Ми не знаємо, хто тепер керує адмінами телеграм-каналів. І чи це саме ті люди, які їх на початку робили популярними.

Ми знаємо, що в Білорусі зараз проблеми з інтернетом, але не у Телеграм.

Ми знаємо, що анонімні телеграм-канали як політтехнологію першими запровадили росіяни.

У мене завжди були сумніви щодо того чи міг би притомний білорус назвати свій канал “Білорусь головного мозга”? Але кажуть, що це усе таки конкретний білоруський журналіст. Нехай.

Розробником і власником Телеграму є росіянин Павєл Дуров. Його історію ви теж знаєте…

Білорусь сьогодні перенасичена російською агентурою – в’їзд і виїзд вільний. Щоправда деякі пропагандисти-провокатори вже затримані і навіть побиті.

Сьогодні через телеграм-канали білорусів закликають до загального політичного страйку. Це сильний хід. Я пам’ятаю, що владу комуністів у Білорусі психологічно зламав страйк робітників мінських заводів у 1991 році.

Світлана Тіхановська учора в ЦВК мала бесіду з представниками влади, після якої начебто сказала що прийняла рішення і, як сьогодні з’ясувалося, виїхала з країни до Литви. Щоб не заважать?

Учора дружина Цепкала виїхала до Москви, але пообіцяла повернуться.

Третя учасниця – представниця штабу Бабарико, Марія Колесникова, яка власне й запропонувала двом дружинам ідею об’єднання штабів, теж мала цікавий контакт. Напередодні дня голосування її затримала начебто міліція, але після півгодинної розмови в автомобілі її відпустили, бо начебто, переплутали з якоюсь іншою Марією Колесниковою. Дивне пояснення, погодьтеся.

Ні, це не конспірологія. Це зворотній бік медалі. Про який теж потрібно знати…

Володимир Горбач

MIXADVERT

ютос