Гірші за сепаратистів: воїн розповів, як агенти в рясах принижують українців

Переважна більшість служителів Української православної церкви Московського патріархату працюють на спецструктури Росії і активно ведуть антиукраїнську пропаганду.

Про це в ефірі одного з українських каналів розповів Мамука Мамулашвілі, воїн АТО і командир “Грузинського легіону”. “Давайте скажемо правду, я сам не раз був присутній в Києві, коли проповідник проповідував, що українці не повинні брати зброю, не повинні боротися на сході. Це та ж сама пропаганда, це ті ж самі люди, які сьогодні працюють на спецслужби Росії. Це не представники духовенства, а люди, що працюють на спецслужби”, – заявив Мамулашвілі.


 


Військовий впевнений, що це несе величезну небезпеку, оскільки дуже багато українців довіряють церкві та проповідям її служителів. Це набагато небезпечніше, аніж сепаратизм, оскільки подається під виглядом чогось абсолютно нешкідливого і мирного. Хоча якщо розібратися, простим українцям вселяють, що єдино вірний шлях – це скласти зброю і підкоритися Росії.Нагадаємо, раніше інформаційний портал “Знай.ua” повідомляв про те, скільки українців вважають себе віруючими людьми.

Автор матеріалу:
София Милевская

MIXADVERT

ютос

Be the first to comment

Leave a Reply