Ситуація з коронавірусом у світі

Cтатистика по коронавірусу у світі. Декілька висновків:

  1. Італія вийшла на приблизно стабільну кількість нових смертельних випадків за день – це може означати, що пік пандемії вже пройшов. Та з іншої сторони, можливо, з катастрофічною ситуацією тамтешньої медичної системи, щодня вдається перевірити +- однакову кількість людей. Треба розуміти, що італійська медична галузь зараз тріскає по швах.
  2. Америка, мабуть, вже за декілька днів наздожене Італію за кількістю хворих людей на коронавірус. З величезною вірогідністю, Нью-Йорк – це наступний епіцентр розвитку covid-19. І якщо так станеться, то це буде економічною катастрофою. Проблема тільки в тому, що Штатам є, що втрачати і відповідно радикальні заходи там не пройдуть так легко, як в тій же Італії.
  3.  Величезними темпами covid-19 розвивається в Іспанії та Німеччині – це очевидні наступники італійців на європейській арені. Різниця тільки в тому, що офіційно в Німеччині померло в 18 разів менше людей, ніж в Іспанії. Чи може це означати, що німці занижують число померлих від коронавірусу? Можливо. Але треба розуміти й інше: Німеччина виявилась одною з небагатьох країн, які були готові до такої катастрофи. За тиждень там здатні провести 160000 тестів – і це не максимум.

Статистика захворювань на коронавірус у свті

На закінчення: японці відмінили літню Олімпіаду, УЄФА перенесла футбольні фінали, британці оголосили загальнонаціональний карантин – здається, все тільки починається.

Добавил: Alter Idea Дата: 2020-03-25 Раздел: Блог-пост

MIXADVERT

ютос