Максюта: на полюванні дичину підносять на блюдці

 

Героєм чергового місяця може знову стати, і посперечатися з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем його головний  спецінспектор Андрій Максюта.  PR-успіх ніби міцно застряв на щастя між двома Андріями.

Цього разу у Максюти не радіаційна тема, МАФіозна. То ж удавана бійка з екс-секретарем міської ради може відійти на другий план. Всім містом шпуриться галас, що МАФи ростуть, як гриби, навіть без дощу у літню спеку. Максюта, як і годиться скликав під сні очі журналістів свиту з міських чиновників і в радіусі 300 метрів організував чергове PR-шоу навколо новенького кіоска для продажу до кави пан Максюта не байдужий, і не тому, що полюбляє нею бавитися, а тому, що вже «чіплявся» до пересувних реалі заторах на колесах. Вимагав від  них дозволів і всякого такого. Не розібравшись з МАФом під самими вікнами мерії головний спецінспектор повів натовп охочих до любої сенсації представників ЗМІ подалі, до готелю «Київ». Тут поле діяльності широке: боротьба за виживання берез( як він тільки забув, що це типово російський пейзаж під час війни), і згадав лавочки-гроби з сміттям під ними. В мережу Фейсбук виклали цілий 15-тихвилинний фільм з цього приводу. В ньому мелькають обличчя чиновників та журналістів та сам красномовний герой дня Андрій Максюта.

З почутого та побаченого дізнатися можна багато цікавого. Це по-перше  сигнал невідомого добродія(такі є і досі, бо не перевелися з 1937-го року), та безсонна ніч героя тижня. А ЗМІ, що завжди бігають в одній незмінній обоймі з 6-7 інтернет-видань, навіть нагадали, що продавати каву на зупинці  з «зруйнованого бордюра» наважилася та сама підприємниця, що навесні «на тротуарі вулиці Дворцової намагалася торгувати морозивом». Зважте на таке, які це «негідні вчинки»!

Тож починає складатися враження, що певні чиновники полюють на одних і тих же осіб з «свого таємного списку». Як що ви сам Андрій Райкович, або Вас немає у списку, то до Вас і чіплятися не стануть, і просто всім розповідатимуть, що тут з паперами все гаразд. A ще на себе звертає увагу, що не чіпають торговців пивом, війна йде з морозивим і кавою. Ну чим не збочення? А торгувати неякісними ковбасою та хлібом нормально?

Не гребує Андрій Максюта складати акти та накладати штрафи навіть на новообладнані дитячі ігрові майданчики. І все йому телефонують та сигналізують. Так що у Максюти  на його чиновницькому полюванні  дичь підносять на блюдці. Де це робить начальство, а де «добрі люди» – все під замовлення…

Про МАФ під міською радою, через те, що закінчився робочий день пан Максюта розповість потім, бо то мабуть «свій чи свого», а поки що споживайте свіжий кавовий галас. А та останок трохи історії з життя спецінспекторів та невеличке штормове попередження для міського голови Андрія Райковича.

Спецінспектори нашого славного Кропивницького крім того, що полюбляють саморекламу, ще час від часу регулярно претендують на крісло мера. У 2010 році за крісло міського голови змагається головний спецінспектор міста Віктор Іванов. Під стіни мерії від приводить колону прихильників з опудалом діючого мера та гаслами: «Знай Владимир Пузаков –  мером  будет Иванов!». У підсумку міським головою не обрали ні того, ні іншого…

Вибори 2015 року. У списках кандидатів є майбутній голова, як і годиться, Андрій Райкович та нинішній головний спецінспектор Андрій Максюта. Через три місяці другий приходить до першого на прийом з …лопатою, а через 9 місяців отримує з рук свого опонента посаду головного спецінспектора. А далі, як і у випадку з першим перед виборами та після них багато самореклами у ЗМІ.

А далі трохи фантазії і фантастики. Вибори 2020 року, до яких дожили обоє з колишніх опонентів на своїх нинішніх посадах. Під стінами мерії натовп тітушок, горять шини та б’ють барабани. На транспарантах гасло: «Райкович знай – у тебе скрута. В твоє крісло йде Максюта!»

Максюта: на полюванні дичину підносять на блюдці

Читать полностью: http://h.ua/story/439667/#ixzz4pVmhPnAR

Advertisements

Occasionally, some

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply