І чому це декілька мільйонів венесуельців втекли з цієї країни?

Ми “розумники” обрали керувати державою людей, які в економіці, і не лише в ній, нічого не петрають ( за словами пана Гончарука). В Московії не відстають в рівні економічного мислення .

Пан Путін заявив, що чим більше дають рублів за долар в Московії, тим вигідніше для московитів. Цікава думка, я вам скажу. Нове, свіже і не тривіальне слово в економічній науці.

За цією логікою у найвигіднішому положенні знаходиться посестра Московії Венесуела, найбагатша на нафту країна Америки, де за один долар дають 75 млн боліварів.

І чому це декілька мільйонів венесуельців втекли з цієї країни?.

Не знаю.

Може ви, такі “розумні”, знаєте?

Petro Maslyak

MIXADVERT