Ми “розумники” обрали керувати державою людей, які в економіці, і не лише в ній, нічого не петрають ( за словами пана Гончарука). В Московії не відстають в рівні економічного мислення .
Пан Путін заявив, що чим більше дають рублів за долар в Московії, тим вигідніше для московитів. Цікава думка, я вам скажу. Нове, свіже і не тривіальне слово в економічній науці.
За цією логікою у найвигіднішому положенні знаходиться посестра Московії Венесуела, найбагатша на нафту країна Америки, де за один долар дають 75 млн боліварів.
І чому це декілька мільйонів венесуельців втекли з цієї країни?.
Не знаю.
Може ви, такі “розумні”, знаєте?

You must be logged in to post a comment.