Сергій Пархоменко: Рускій мір в Запоріжжі атакує владу, але наражається на опір

Реваншисти з Опозиційного блоку та інші прихильники «руского міра» не полишають спроб розхитати ситуацію у прифронтовій Запорізькій області.

Для цього вони вдаються до провокаційних дій, саботажу та закликів, спрямованих проти місцевої влади, які поширюють через ЗМІ.

Як пише волонтер, головний редактор видання «Нова Січ» Віктор Тригуб, Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль нещодавно був вимушений зважитися на безпрецедентний крок – оприлюднив публічне звернення про загрозу Конституційному ладу від деяких особливо активних фанатів руского міра.

Реагуючі на надумані обвинувачення з боку проросійських політичних кіл Запорізької області, Бриль відзначає, що місцеві «шатуни» намагаються перекинути відповідальність за свої правопорушення на обласну владу:

«Панове політики, я чудово розумію, що інформаційна війна, яка ведеться проти мене завжди була брудною. Проте прошу хоча б не вигадувати дурниць і не шукати винного у власних злочинах.

Невже комусь дійсно віриться в те, що в деяких районах Запорізької області, а також обласному центрі триватиме саботаж роботи влади чи порушення Закону і це лишатиметься по за поглядом правоохоронців? Невже те що трапилось на 9 травня у Мелітополі, недавні події у Дніпрорудному, або свавілля у Токмаку, Енергодарі та Запоріжжі можна назвати “вигаданими приводами”?! Чи це просто звичка шукати винних у власних діях?

Не виключаю, що ви й самі вірите в те, що кажете. Тож поясніть хоча б собі: як так трапилось, що за два тижні до тринадцятої позачергової сесії Запорізької обласної ради в ефірах місцевих телеканалів опозиційні партії кричали “ґвалт, ми кошти розподіляти не будемо”! А власне в день сесії виявилось, що звістка про засідання застала вас зненацька і депутати “просто не встигли прийти”.

Панове політики, не витрачайте часу дарма. Я чудово розумію те, що нині коїться в Запоріжжі та області. І не збираюсь залишити регіон напризволяще!», – йдеться в заяві Бриля, яку він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

Схоже, що критика з боку запорізьких путінофілів вбік місцевої влади викликана жорсткою позицією команди губернатора – не пустити заразу «руского міра» в регіон. І ця позиція підкріплена не лише словами, а й діями. І місцевим «ватникам» залишається лише істерично волати в очікуванні розплати за їх підривну діяльність.

Сергій Пархоменко, директор Центру ОПАД, Редактор Української Інформаційної Служби. Координатор ГІ «Атлантичний інформнаступ», голова ГО «Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій». Радник міністра освіти і науки України, секретар депутатської групи з міжпарламентських зв’язків між Україною та Латвійською Республікою (на громадських засадах)

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply