Істерично-голосисте відзначення дня побєди 9 травня у Москві це:
оправдання і чергове проголошування російського імперіалізму, загарбництва чужих територій, погроза окупованим народам, шантаж і залякування сусідів;
відмивання злочинів сталінського більшовицького режиму над народами і людиною, оправдання комуністичного тоталітарного минулого і спроби відновити інакший СССР;
це присвоєння монополії на військові результати війни, досягнені міжнародною коаліцією, у т.ч. за рахунок жертв народів східної Європи, особливо України, Польщі та Білорусі. Бо саме по теренах проживання цих народів двічі наймасовіше і найбільш руйнуюче пройшли як фронтові дії, так окупаційні репресії і набори до війська;

Всі, хто з України візьме участь у політико-пропагандивній операції 9 травня у Москві, яка сьогодні окупувала частину України і веде на нашій території війну, будуть відзначати не перемогу СССР у війні, а оправдовувати російську військову окупацію України сьогодні і стануть в один ряд із російськими військовими та ” апалчєнцамі” в окупованому Донбасі, тобто запишуть себе як пята колона у колаьораціоністи.

You must be logged in to post a comment.