Зустріч з Тоні Палмером

Зустріч з Тоні Палмером

Сьогодні у стінах Академії відбулась творча зустріч з Тоні Палмером – зірковим режисером світового рівня, документалістом, автором близько 120 фільмів, серед яких кінокартини про The Beatles, Сергія Рахманінова, Марію Каллас, Ігоря Стравинського та інших.

Випускник Кембриджа, лауреат численних відзнак (Bafta, Emmy, New York Festival) зустрівся зі студентами та викладачами Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, та розповів про юнацькі роки, шлях становлення як режисера, а також про цікаві знайомства і зустрічі з видатними особистостями.

Тоні Палмер згадав про знайомство з Джоном Леноном у 1963 році під час навчання в Кембриджі, розповів, як геніальний Стенлі Кубрик став його ідейним натхненником та поділився враженнями від інтерв’ю з Марією Каллас.

Ілюстрація уривків з власних кінофільмів та розповіді про особливості їх створення справили незабутнє враження на присутніх у залі. Невимушеність та надзвичайна енергетика митця підкорили глядачів, які мали змогу поспілкуватися з видатним режисером, та отримати розгорнуті відповіді на поставлені питання.

У ході зустрічі ректор Академії Максим Тимошенко привітав почесного гостя та нагородив Тоні Палмера найвищою відзнакою НМАУ ім. П. І. Чайковського.

MIXADVERT

ютос