На окупованому Донбасі сталось масове вбивство посадовців «МВД ДНР», яке бойовики приховують (Фото)

ф11Внаслідок стрілянини на окупованому Донбасі загинули 5 осіб, троє з яких були працівниками так званого «МВД ДНР», один — працівником так званого «МГБ ДНР», а п’ятий — таксист. Окупаційна влада «ДНР» про злочин, що стався 5 лютого в окупованому Донецьку, нічого не повідомляє — бойовики це масове вбивство своїх намагаються приховати, однак у мережі з’являються подробиці.

Як повідомляють у мережі, стрілянина з загибеллю 5-ти людей сталась ввечері 5 лютого у районі Чулковка на околиці окупованого «ДНР» Донецька.

ф1

Версії обставин стрілянини поки дві, однак особи загиблих вже відомі.

ф2

 Як стверджують одні джерела, бойовики «ДНР» разом пиячили, допоки в одного з компанії не стався зрив на ґрунті алкоголю. Він начебто під час конфлікту розстріляв трьох своїх товаришів, потім таксиста, а далі застрелився сам.

За даними джерел, п’яну стрілянину влаштував саме «посадовець МГБ ДНР» Віктор Москаленко, відомий також за прізвищем Сафарян.

ф4

Однак родичі Москаленка в мережі заявляють, що той за зброю під час конфліктів не хапався і не він розстріляв чотирьох.

ф6

Дружина загиблого таксиста Віктора Абрамова також заявила в мережі, що п’яні розбірки зі стріляноною у компанії ні до чого — так званих офіцерів «МВД» і «МГБ ДНР» розстріляли інші люди.

ф5

Це ж підтверджує і друга версія обставин убивства, що її повідомляють в мережі обізнані з ситуацією навколо резонансного вбивства в окупованмоу «ДНР» Донецьку. За їх даними, убитий як небажаний свідок таксист Віктор Абрамов раніше працював у ліквідованого бойовиками так званого глави ДНР» Олександра Захарченка і міг підвозити не компанію розстріляних бойовиків «МВД ДНР», а чотирьох їх убивць, які потім застрелили й свідка-таксиста.

У мережі стверджують, що стрілянину зняли відеокамери вуличного спостереження біля будинку Москаленка і що це був уже не перший замах на його життя.

Цього разу четверо нападників чекали, коли офіцер так званого «МГБ ДНР» Віктор Москаленко повернеться додому. Він приїхав зі ще трьома бойовиками, тому нападники й розстріляли всіх, включно з таксистом.

ф7ф8

Про убитих же чотирьох бойовиків, розстріляних 5 лютого в окупованому Донецьку, відомо, що всі вони є зрадниками України, які раніше працювали в силових структурах України.

Наприклад, як повідомляє сайт «Миротворець», загиблий під час стрілянини так званий начальник «слідчого відділу Калініського РУВД МВД ДНР» Юдін до окупації Донбасу був слідчим Будьонівського райвідділу Донецького міськвідділу УВС МВС України. У мережі також повідомляють, що ці «правоохоронці ДНР» мали стосунок до «кришування» контрабанди на окупованому Донбасі.

ф9

«Офіційної» інформації про масове вбивство офіцерів «МВД» і «МГБ ДНР», що сталось в окупованому Донецьку 5 лютого, окупаційна влада «ДНР» досі не повідомила жодної, наче цього й не було. Тому наразі точно невідомі ані обставини, ані мотиви цього злочину. В мережі не виключають ані побутового вбивства на ґрунті п’яного конфлікту, ані замовного вбивства, скоєного конкурентами з «кришування» контрабандних потоків. Очевидно одне: вбивства на окупованому Донбасі серед окупантів Донбасу і зрадників України стали вже звичним явищем.

MIXADVERT

цікаве