«Крикуни» дістали «сумно і широко» відому керівницю НМІУ!!!

Вже 6 місяців, а це по термінам вже «два майдани», виходять на акції протесту ті, хто не байдужий до подальшої долі нашого музею ті, хто пропрацював багато років і не може змиритися із зухвалим, брехливим, нахабним, популістським керівництвом «комсючного» спрямування. Сосновська внаслідок свого непрофесійного керівництва і зумисних дій створила в колективі шалене протистояння, яке граничить з військовими діями. Безкінечно множить кількість судових процесів, звільняючи та виносячи догани тим, хто відстоює науку, професіоналізм та намагається зберегти те, що ще не знищено так званою «реформаторкою совкового типу». Прикриваючись приписками, а це і екскурсії для однієї людини, і три квитки для одного відвідувача, і виставки на тиждень без експонатів – розвила бурну діяльність і особисто, не маючи за душею жодних професійних здібностей, підмінює реальну кваліфіковану роботу безкінечними культмасовими заходами рівня піонерського табору.
Прочитайте цей лицемірний пост, в якому червоною смугою проходить теза, що пані дістали «крикуни» під Міністерством. Ще ніколи в історії ні музею, а ні самого Міністерства культури не було такого протистояння, а Міністерські чиновники під тиском «крикунів» намагаються щось робити, але так щоб нічого не змінювати. Сосновські методи керівництва – це управлінські методи випускниці Вищої партшколи, це – рафінований заскорузлий совок періоду застою. Цькування тих, хто не боїться говорити те, що думає. Всі учасники акції протесту безкінечно пишуть пояснення, службові, доповідні, щоденні погодинні звіти, їх постійно піддають безкінечним провокаціям з боку і адміністрації, і самої Соновської, і її близького оточення – Іванченко та Онишко. А до речі, загальний трудовий стаж роботи останніх двох, не зважаючи на поважний вік (під чотири десятки років) – всього по декілька років. Вони не знають не тільки музейної справи, а й не мають взагалі якогось досвіду, а вже призначені на керівні посади директоркою. По одному кожного учасника акцій викликають і тиснуть на нього, шантажують, наприклад, за такою схемою: «Що Вам не хватає? Ми ж Вам премію дали!!!. Що Вам особисто зробила Сосновська?» За три місяці – СІМ ДОГАН. Оце керівниця!!!
Керівниця, чому не похвасталася ще цими здобутками на своїй сторінці? Не розказала про комсомольські збори під гаслом «Собакам собачья смерть!!!». На таких зборах особисто кляне і брехнею поливає тих членів колективу, які приймають участь в акції і які, до речі, не запрошуються на ці збори. Це останнє ноу-хау директора коли проводяться якісь майже таємні збори з тих членів колективу, які відносяться до електорату Соновської – німі люди, котрі взагалі ніколи нічого не говорять, і потерпають від жаху при її виді, і їм розказують про профспілку, як каже Сосновська «прокляту», і окремих її членів, що вони наробили і чому вони сьогодні «погані» і головне – як би всім було добре коли б їх раптом не стало. Поки що їм не говорять, що треба зробити з цими людьми. Але до цього – один крок. Прецедент вже є – згадайте ролик в якому «розстрілюютьсь» учасників акції.
І традиційно Соновська розмірковує про війну і прикривається АТО, хлопцями, які захищають рідну країну – в той час коли її син перебуває в Німеччині. О це блюзнірство, вищий пілотаж!!!! Так і тхне «радянщиною» і подвійними стандартами. Ось хто очолює провідний музей країни. Вона не працює на розвиток, а тільки на знищення і щоб в якому папірці ефемерна цифра з 15 виросла аж до 47 % . Ото радість для музею і країни. А що за цей час вже від неї втекло більше ніж 200 співробітників – то все це маячня, головне, що відвідуваність збільшилась хоч і тільки в її голові, фейсбучних постах і в якісь міністерських папірцях. Бо в реаліях черг в музеї не спостерігається.
Про це відомо тим, хто вже півроку стоїть під Міністерством, бо саме вони працюють і створюють наукові експозиції, виставки, професійно водять екскурсії, саме ці люди, і збільшують ті цифри, якими так хизується директор. Від Сосновської та її «молодої команди» тільки демагогія і незнання музейної справи, навіть елементарних речей історичної науки рівня середньої школи. Саме команда «крикунів» навчає співробітників, які не мають музейного стажу роботи і за це все від Сосновської отримують догани та приниження.
Читайте ці пости вони написані для тих, хто взагалі дуже далекий і від музею, і від того, що в ньому відбувається. Там директорка не пише, що вже особисто очолює все що можна очолити в музеї , і на, що ні юридично, ні морально не має жодного права – науково-методичну раду, вчену раду, комісію по прийому екскурсій. Особисто тисне на керівників підрозділів при обговоренні тексту проекту нового Колективного договору і заодно на комісію, яка виробила цей проект і під диктовку написала документ, який з неї робить не керівника європейського типу, а другого Фіделя Кастро чи Піночета з усіма правами мало не рубати голови незгодним. Вона ж будує європейський музей!!!. І про це нічого немає у постах.
Все, що «змушена» була очолити Сосновська, як при тоталітарному радянському режимі і його методами працює на одне – будує музей імені Сосновської. Яке демократичне суспільство, яка наука, жоден не має право висловити свою думку, а тут таке «нахабство» – «крикуни» під Міністерством. Щодня, значна група небайдужих людей виходить і скандує «Зупинить терор в музеї», «Геть Сосновську»… Скажіть так може працювати колектив під таким горе-керівником? Протистояння триває і вона не може нічого з цим зробити, хоча намагається своїми відпрацьованими комуняцькими методами.
Р.S. На сайті музею з’явились оголошення із запрошенням на роботу з переліком вакантних посад… Прийдіть в музей, особливо ті, хто вірить її фейсбучній брехні – врятуйте музей, бо в керівника європейського рівня знову штат розбігся…

MIXADVERT

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply