“Скидають в ями”: “ЛНР” “накрила” хвиля масових самогубств і вбивств
Кількість зашкалює.
Фейкову “ЛНР” “накрила” хвиля самогубств та вбивств.
Про це поінформував у “телеграм-каналі” офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, пише “Оглядач”.
За його словами, на окупованій території кількість суїцидів та дезертирств просто зашкалює.
Тих окупантів, які бунтують, свої ж скидають у ями.
Днями так покарали, як мінімум п’ятеро терористів.

You must be logged in to post a comment.