Терористи «ДНР» використовують три схеми заробітку на порушників комендантської години

Як повідомляв раніше «РЕАЛ», з першого жовтня в квазіобразованіі ДНР на годину подовжився комендантську годину, тепер він триває з 23 до 5 годин (влітку був до 4-ій ранку).

При цьому своїми «указами» ватажок «республіки» Денис Пушилін Денис Володимирович іноді скасовує комендантську годину – зазвичай на Новий рік, Різдво, Великдень і випускний вечір.

Блогер Ірина Кириленко розповіла, як проходить комчас. Вже о 22:00 в містах вже нічого не працює (крім цілонічних закладів, куди заходять з вечора, а виходять зранку), звичайне таксі викликати практично неможливо. Адже за порушення комчаса навіть на кілька хвилин – можна потрапити «на підвал». Навіть вихід на вулицю покурити біля під’їзду може обернутися тим же.

Перше порушення комчаса «карається» затриманням до ранку. Друге – на три доби. Третє – на 15 діб. Також при повторних затриманнях можливо «покарання» у вигляді громадських робіт або штрафу до двох тисяч рублів. При цьому затриманих часто грабують, іноді б’ють і вимагають викуп від родичів.

У свою чергу блогер Ігор Полтавець уточнює, що, незважаючи на всю жорсткість комчаса, в Донецьку працюють цілонічні таксисти. Правда, їх тарифи в 5 разів дорожче, ніж у звичайних – треба оплачувати «дах» в особі терористів.

MIXADVERT