Зеленський і уявити не міг такого

Владимир Зеленский в Раде

Президент України і його команда взяли ряд законів, які зобов’язують кожного українця платити чесно податки.

Від Коломойського до бабусі, яка торгує на ринку. Здавалося б, що тут такого? У будь-якій країні світу несплата податків вважається тяжким злочином, але тільки не в Україні ..

Українці збунтувалися після ініціативи Президента платити податки. Зеленський і уявити не міг, що більшості українців плювати на країну, їм вона просто не потрібна.

Вони носять вишиванки і оплакують героїв на фронті, але при цьому 80% населення ухиляється від сплати податків. Але ж за ці гроші забезпечується армія, медицина. За ці гроші лікуються хворі на рак діти і купуються бронежилети на фронт …

Чому у нас немає медицини? Тому, що всім начхати на країну. Одні не платять податки і збори, інші крадуть безбожно.

Чому країна знаходиться в такій глибокій ямі? Тому, що більшості українців не потрібна ця країна ..

«Нам кажуть – чому ви займаєтеся спробою натиснути на ФОПи. Це абсолютно не відповідає дійсності. ФОПи як працювали, так і працюватимуть. Навпаки їм сьогодні зробили умови, що буде піднято ліміт до 2,5 мільйона для другої групи і будуть знижені штрафи. І якщо ти чесний ФОП, який займається бізнесом, будь ласка, працюй далі. А ми ж усі бачимо, як працюють ресторани, як працюють великі фірми, які займаються реалізацією побутової техніки – все записано на ФОПів. Це механізм не платити податки », – заявив сьогодні Разумков.

Що це означає?

Це означає, що найбільший інтернет магазин Розетка при обороті в сотні мільйонів доларів платить податок як бабуся на ринку.

Це означає, що бізнес Коломойського, Ахметова, Порошенка та інших душогубів оформлений на підставних людей (ФОПи) і при мільярдних доходи в бюджет країни не потрапляє нічого.

Це означає, що 80% підприємців України вписують собі збитки, щоб не платити податок.

Звідки до біса буде медицина, освіта, пенсії, дороги, садки, якщо українці всім своїм нутром показують, що їм плювати на країну.

Це правда, що шокує, але ми не зуміли перемогти совок, який глибоко укорінився в наших душах і це катастрофа.

https://vremya.com.ua/politika/1320_zelenskij-i-predstavit-ne-mog-takogo/

MIXADVERT