Чомусь не зачепило шоу «Шустера-Коломойського»

Чомусь не зачепило шоу «Шустера-Коломойського». Якась награна програма з награними людьми, яким абсолютно байдуже до нашої країни.
Від того що двоє великих маніпуляторів посварилися в прямому ефірі не вирішаться проблеми, які вже зараз нависли як меч над Україною.

В час поки влаштовується шоу, турбують інші питання.
Це капітуляційні умови «плану Штайнмаєра» і абсолютна та абстракна відсутність реальної інформації від влади.
Це питання подальшого руху України до безпекового альянсу НАТО, який може стати абсолютно не потрібним новій владі в умовах великих домовленостей з Кремлем.

Зрештою, це втрата Україною реального парламентаризму, адже вчора депутати остаточно проголосували за фінансування режисерів та продюсерів іноземних фільмів, а не українських. Тепер українські забудовники не повинні фінансувати будівництво шкіл та садочків поруч зі своїми забудовами. Генеральна прокуратура (вибачте, офіс генпрокурора) стане цілком ручним органом без конкурсів.
А ще хочу згадати про скорочення фінансування Малої Академії Наук та в два рази зменшення фінансування молодих вчених в Україні.
Хочу згадати і про збільшення в 17 разів фінансування РНБО під сумнівні проекти та Офісу Президента замість підвищення зарплат вчителям та викладачам.

Це мене більше хвилює, а не дядьки, яким абсолютно байдуже до України і де ми будемо за місяць, рік чи п‘ять років.

Андрій Смолій

 

MIXADVERT