Трамп сказав, що не знає, чи скарга інформатора стосується його розмови з Зеленським

Відповідаючи на питання про те, чи може він підтвердити, що розмова про яку йдеться в скарзі інформатора, поданій на адресу генерального інспектора розвідки США Майкла Аткінсона 12 вересня, президент США Дональд Трамп заперечив, що знає про це.

“Я справді не знаю”, – відповів Трамп.

Раніше газета The Washington Post повідомила про записку, у якій співробітник розвідки заявив, що має інформацію про якусь “обіцянку” президента Трампа лідеру іноземної держави. Видання посилається на двох колишніх американських військових посадовців.

Трамп назвав цю інформацію “сміховинною історією”.

“Це небезсторонній інформатор, – наголосив президент США. – У нього навіть не мало бути цієї інформації. В мене було багато розмов із закордонними лідерами. Вони завжди доречні. На найвищому рівні завжди доречні. Я борюся за цю країну. Це ще одне політичне замовлення. І хтось має подивитися на заяви Байдена, де він говорить про мільярди доларів, які він не дає певній країні, поки певного прокурора не усунуть від справи. Ось що треба розслідувати. Але ви не будете тому, що він демократ. Я не хочу говорити про жодні розмови, крім того, щоб сказати: “чудова розмова, абсолютно доречна, кращої і бути не могло”.

Американські ЗМІ зауважують, що президенти Трамп і Зеленський мали телефонну розмову 25 липня.

/**/ /**/ /**/ Архівна світлина. Президент США Дональд Трамп під час телефонної розмови в Овальному кабінеті 14 листопада 2018 р.
Дивіться також:

Трамп відкидає, що пропонував щось негідне іноземному лідеру, а преса США згадує Зеленського

Законодавці – демократи у Конгресі США розслідують припущення, що президент Трамп та його юрист Руді Джуліані намагалися тиснути на владу в Україні, щоб там розслідували колишнього американського віце-президента Джозефа Байдена та його сина Гантера Байдена, який був членом ради директорів української приватної газової компанії Бурісма.

Джо Байден зараз бере участь у президентській кампанії, змагаючись за право бути офіційним кандидатом від Демократичної партії.

MIXADVERT