Михайло Басараб: «МІНСЬК» – ЛИШЕ ОСНОВА ДЛЯ ПЛАНУ «ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ»

«МІНСЬК» – ЛИШЕ ОСНОВА ДЛЯ ПЛАНУ «ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ». ЯКИМИ Ж БУДУТЬ СПРАВЖНІ НАСЛІДКИ

Якщо хтось думає, що один лише вихід російських військ з Донбасу стане великою перемогою України, то він є жертвою обману про цілющу силу «Мінських домовленостей». Ці домовленості абсолютно вигідні для Москви. Кремль раніше блокував виконання домовленостей, бо вичікував ще сприятливіших обставин для їхнього впровадження. Цей час настав. Порошенко «Мінськ» підписав, а Зеленський планує реалізувати.

Насправді впровадження «Мінських домовленостей» призведе до таких наслідків:

1. Ми просто забуваємо про повернення Криму Україні. Донбас же нам віддали. Тому будьмо щасливі і вдячні Москві.
2. В Україні, виявляється, таки був внутрішній конфлікт – між Києвом та «ЛДНР», а Росія просто спостерігала збоку. Тому жодної відповідальності Кремля не чекаймо. Київ вчинив агресію проти «повсталих республік», а не Москва проти України.
3. Наші військові, виходить, таки були злочинцями. Бо на яких підставах вони тлумили місцевих «повстанців» на Донбасі?
4. Україна повинна буде заплатити мешканцям зруйновонаго Донбасу за все. Росіян же там ніби не було. Все буцімто зруйнували ми. Ну і трохи «повстанці», яких мають амністувати.
5. Кожен з нас по життю буде винен мешканцям ОРДЛО. Бо за що ж вони від нас страждали? За мирний «референдум»?
6. Тепер вони оберуть до українського парламенту ще кілька десятків медведчуківців по мажоритарці. А вибори відбудуться одразу, щойно туди «повернеться українська влада».
7. Просто уявіть собі на мить, що за таких обставин буде коїтися в головах мешканців «звільненого» Донбасу. І яким буде ставлення до України та до кожного з нас.

І це, друзі, далеко не весь перелік «смаколиків», які ми отримаємо від швидкого «повернення» Донбасу.

Далі. Усе це абсолютно не означатиме, що Кремль перестане викрадати і катувати українців, вести масовану пропаганду через Медведчук-ТБ, вчиняти дрібні провокації і застосовувати зброю проти України. Після досягнення такого «миру» і «нормалізації відносин» російський бізнес кинеться посилювати свій вплив на фінансовий сектор і критичну інфраструктуру нашої держави.

Саме тому виконання «Мінських домовленостей» є вигідним для Росії.

Тепер про головне і позитивне. Українці, звичайно ж, не змиряться з таким планом «припинення війни». Бо впровадження цього плану – це гарантований шлях до ще більшої війни. Ми ж це розуміємо. Тому цей план «припинення війни» так і залишиться фантазією агресора і випадкових людей при владі.

Михайло Басараб

MIXADVERT