Відкат реформ = особливий український шлях

 Якщо хтось з екрану телевізора говорить вам, що нам потрібен свій український шлях, що нам не підходять рецепти розвинених країн, то знайте, перед вами шахрай. Людина, яка намагається вас обдурити. А з якою вже метою він це робить, думайте самі.

Тут напередодні відзначився потенційний майбутній міністр охорони здоров’я, Радуцький. В інтерв’ю він видав геніальний абзац: Протоколи других стран можна брати за основу, но їх обов’язково нужно адаптуваті. Аджея, скажімо, генетичні Відмінності в перебігу тих чи других хвороб у представителей різніх рас визначаються й Особливості їх лікування. Тому протоколи ма ють буті только Національними, написання українською мовою, ЗАТВЕРДЖЕНЕ постановою Кабінету Міністрів МОЗ и Мінюстом, адаптованості. »

Зрозуміло. Генетичні особливості українців. Значить треба свої протоколи. Приходить німець в лікарню з діагнозом – йому антибіотик. Приходить українець – подорожник. Бідні американські лікарі. У них же там будь-які раси можна зустріти, людей будь-якої національності і кольору шкіри. Як же вони бідненькі їх лікують одними протоколами. І адже лікують. І якщо який-небудь лікар який-небудь клініки, особливо приватної, заїкнувся, що у них набір різних протоколів для лікування афроамериканців і білих, то його клініку б спалили на наступний день.

Свої протоколи потрібні тільки для того, щоб впарювати українцям фуфломіціни. Усе. Така ось генетична особливість українців. ДНК лоха.
І вкрай важливою частиною реформи медицини від Уляни Супрун був переклад на єдиний протокол. Щоб за хабар ніякої український чиновник не стверджував, що золоті пірамідки можуть вилікувати від раку. Тим більше, світова наука відірвалася від української на сотні років вперед. У тому числі і в медицині. І нам треба просто взяти і скористатися досягненнями останніх років. Нічого складного. Але Уляна Супрун їм не подобається. Причому, по хорошому, вони навіть не можуть чесно пояснити чому. Повторювати фейки фармацевтичної мафії незручно. Реформа первинки всім подобається. І в підсумку її звинувачують в тому, що вона ще не завершила свою реформу. Реформу, яка йде за чітким планом. І повинна рухатися вперед. І пропонують особливий шлях лікування для унікальних українців.

Так ось, ця модель може бути застосована до будь-яких реформ. І в першу чергу економічним. Коли вам розповідають про унікальність української економіки або менталітету українців. Менталітету, який зникає, варто лише українцю виїхати за межі країни. І якщо в Україні такий носій менталітету порушує правила, проїжджає на червоне світло, паркується де захоче, то в Європі український генетичний код не заважає йому слідувати всім правилам і їздити за кермом аки зайчик. В чому різниця?У наявність правил і верховенства права. В Україні він знає, що йому нічого не буде. А в Європі покарання неминуче. От і все. Генетичний код українського менталітету взломан.Вам кажуть, що шкідливо регулювати українську банківську систему також, як європейську? Просто хочуть повернути часи, коли банки не регулювалися, жили на рефінансування від Нацбанку і кредитували бізнес своїх власників.Вам кажуть, що українська земля святая і не можна давати її продавати і купувати, на відміну від усього цивілізованого світу? Просто хочуть продовжувати наживатися на сірих схемах і віджимати власників паїв, власників землі, які не можуть отримувати справедливу оцінку своєї власності.

Вам кажуть, що в Україні на відміну від усього світу не працює жорстка монетарна політика і незалежність Нацбанку зайвий елемент? Просто хочуть знову друкувати гроші.

Вам кажуть, що шкідливо для українців мати ринкові ціни? Просто хочуть повернути часи, коли заробляли на різниці, а платив за все бюджет.

Вам кажуть, що шкідливо в Україні переходити на безготівковий розрахунок і не можна вимагати від бізнесу повсюдної установки касових апаратів? Просто хочуть продовжувати возити контрабанду і не платити податки.

Українська економіка не унікальна. Недорозвинена, це правда. Але не унікальна. І українці не унікальні. Ми просто бідна країна, мало впливає на світову економіку. І така країна не може претендувати на особливий шлях або особливі знання.Тому що єдине, що у нас добре виходить – це бути невдахами. Ми просто повинні повторити шлях, який пройшла Польща і Словаччина, інші наші сусіди. І не говорити про особливе генетичному коді українець. А якщо хтось таке каже, то він просто хоче залишити систему працює неправильно. І навіщо йому це, вже і не так важливо.

Sergey Fursa

http://rusjev.net/2019/07/29/otkat-reform-osobyiy-ukrainskiy-put/

MIXADVERT