ПЕРЕЇЗД ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗА 300 МІЛЬЙОНІВ ГРН

На новий офіс президента Володимира Зеленського в Українському домі, який замінить будівлю Адміністрації глави держави на вулиці Банкова, планують витратити 300 мільйонів гривень.

Про це розповів архітектор Іван Юнаков, чиє архітектурне бюро і буде займатися новим приміщенням для президента, пише видання “Новое время“.

Уточнюється, що, за словами розробників президентського ремонту, Зеленський наполягає, щоб на це пішли не бюджетні гроші, а “європейські гранти”.

За словами Юнакова, обговорювалося до 15 варіантів для перенесення офісу. Проблему вибору вирішувала велика група архітекторів, соціологів і транспортників. Розглядали не тільки локацію, а й під’їзні шляхи і підходи до кожного будинку.

Зараз архітектори опрацьовують уже четверту редакцію проекту реконструкції Українського дому, щоб там змогли розміститися 500 співробітників. Корисна площа цієї будівлі становить близько 8 тис кв м, а в нинішній будівлі на Банковій, не дивлячись на те, що воно більше, корисна площа менше – всього 5 тис кв м.

Згідно з проектом, президент буде працювати на четвертому поверсі Українського дому, п’ятий поверх займуть адміністрація і юридичні відділи, а третій буде відданий чолі офісу і його заступникам. Стіни більшості кабінетів, згідно з планами, будуть скляними, а в цілому

Система опалення буде повністю перероблена. Зараз будівля відрізано від центрального опалення, тому планується введення нової технологічної конструкції, де спеціальні установки будуть створювати лід, а потім розтоплювати його і пускати пар по трубах опалення, підігріваючи його електричними тенами.

В офісі планується кафе і спортзал, а під землею – велика парковка на 134 місця з трьома заїздами – двома з вулиці Володимирський узвіз і одного з Трьохсвятительській.

Головна

MIXADVERT