Газові монополісти незаконно стягують гроші з українців
Монополісти-облгази, які належать “Фірташу-Льовочкіну-Бойку”, незаконно стягують зі споживачів кошти під виглядом “температурних коефіцієнтів”. На Полтавщині люди перекрили дорогу, бо не можуть платити за новими тарифами. […]

You must be logged in to post a comment.