українська бандовлада – це антинародна “політична еліта”
Цікаво, яка ваша думка щодо отаких заяв українських “реформаторів”. Ось міністр інфраструктури Володимир Омелян вчергове захлинається соплями: “Україна набирає висоту … купує нові Boeing, відчиняє […]

You must be logged in to post a comment.