Лариса Возницька: А от тепер, брудні панове, ви мене добряче розізлили
А от тепер, брудні панове, що знищуєте Львівську національну галерею мистецтв ім. Бориса Возницького , ви мене добряче розізлили, – Лариса Возницька-Разінкова на своїй Facebook […]

You must be logged in to post a comment.