Зеленський. Живе і хохмить.

Важливим є не Зеленський сам по собі – як актор, шоупродуцент чи ймовірний політик. Не власники його політичних акцій чи маніпулятори майбутньою кампанією.

Важливим є хто ці виборці, ці соціальні групи-верстви, громадяни України, які хочуть жити при керуванні державою Зеленським і сприяти, щоб при президенстві Зеленського жили інші.

Можна здогадуватися – по аудиторії його шоу-концертів, що у більшості це русскоязичні молоді люди (18-45) років з міст південного сходу та центру України, студенти чи більшість з вищою освітою і професією.Частина з них має бізнес, посади і платоспроможні.

Люди які виросли і виховані у совковому середовищі, діти звичайних радянських людей, які наголосували Україні КПУ, ПР, СДПУо й інші партії влади, діяльність яких економічно та політично безславно, як і любимий СССР, провалилася.
Ні у школі, ні у вишах, ні у родинах вони не могли отримати національного, партіотичного виховання, тому є денаціоналізованими. Частина з них вважає, що достатньо бути громадянином і жити в громадянському суспільстві та мати успішне життя – цього достатньо, щоб вважатися патріотом.

Це вже не совки, але ще не українці, хіба українці тільки як громадяни.
Політично це не нащадки партії регіонів, тим більше КПУ, це вже і не кучмісти, тим більше не нашоукраїнці.
Вони не обтяжені мовно-культурною та історичною проблематикою – “вільні” від цього люди.
Поки що це деполітизовані і не задоволені станом справ не так у державі, як навколо себе. У них, більш-менш все Ок.

Це частина середнього класу, який не відбувся, нащадки, продукт совка, який живе вже без СССР і КПСС.
Живе і хохмить.

Сергій Жижко

MIXADVERT

ютос