Костянтин Стасюк: Еволюція рухів людини

Тяжіння землі подолане.

Отаман загону Характерників Міжнародної організації Бойового гопака Костянтин Стасюк, рекордсмен, відомий реабілітолог, цілитель демонструє механізми удосконалення роботи опорно-рухливого апарату.

Існуюча система рухів  недосконала! Словосполучення «людина іде і біжить» не відповідає дійсності! Іде потяг, біжить час і вода…

Безперервний рух.

Людина відштовхується від землі і падає на землю. Розбиваючи суглоби і хребет. Все це вимагає неймовірної напруги м`язів. Кожний крок – це гальмування руху.

Новітня технологія рухів від Костянтина Стасюка кардинально відрізняється від існуючих. Базується на властивостях наших суглобів працювати в обертальних траєкторіях. Основні суглоби завжди керовано рухаються у повному оберті.

Синхронізоване обертання нижніх кінцівок в замкнутих траєкторіях парних суглобів дає траєкторію традиційної «вісімки» – тобто знаку безкінечності!

При ударі опорної ноги з землею, зворотній удар завжди співпадає з напрямом обертання суглобів. Прискорюючи їх обертання.

Тобто, при падінні тіла і контакті ноги з землею, людина отримує прискорення. Нагадаємо, в традиційній системі рухів, при контакті опорної ноги, людина отримує стрес і гальмування.

Система рухів Стасюка передбачає збереження власної енергії, а рушійною силою є гравітація.

MIXADVERT

ютос