Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко закликав ОТГ не створювати конфліктів навколо землі, яку мають отримати АТОшники

Кожен захисник України має отримати земельну ділянку у законний спосіб.

Голова Кіровоградської облдержадміністрації закликав керівників об’єднаних територіальних громад не створювати конфліктів довкола землі, що належить бійцям АТО.

Про це він заявив учора, 20 серпня, повідомили CBN у прес-службі ОДА.

«Кожен захисник України має отримати земельну ділянку – така позиція держави. Це стосується як районів і міст, так і об’єднаних територіальних громад. Прошу не створювати щодо цього питання таких конфліктних ситуацій, яка виникла у Соколівській ОТГ», – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко і повідомив, що нині проблему вирішили, і ситуація в громаді стабілізувалася.

«Передавши повноваження про управління земельними ресурсами до об’єднаних територіальних громад, ми передали їх керівникам і відповідальність за якісне виконання цієї роботи», – наголосив Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації сказав головам новостворених ОТГ: «Шановні колеги, ви є представниками держави. Люди вас обрали для того, щоб ви виконували функцію держави. Не треба піддаватися різного роду провокаціям, проханням політиків та різних “ділків”, які диктують, що потрібно робити. Потрібно дотримуватися законів і керуватися виключно законами».

Нагадаємо, через виділення земель гірничого відводу для ВАТ «Кіровоградський кар’єр», яке було надане підприємству майже десять років тому виник конфлікт з приводу 24 га землі Соколівської громади.  11 учасників бойових дій на сході країни( з різних куточків України) нібито не змогли отримати остаточний дозвіл на користування землею. Але цю землю вже захопив та обробляє спритний ділок та депутат райради Цатурян.

Після наради у першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка в Соколівці скликали позачергову сесію обєданої громади, на якій нібито виділили АТОшникам землю. “Без суду та слідства”…  Невже слово чиновників важливіше за букву закону? А земля то в руках, як кажуть в ОДА, “ділка” Цатуряна!!!

У проплачених Цатуряном ЗМІ пишуть: “ВАТ «Кіровоградський кар’єр», кінцевими власниками якого станом на 10 серпня 2018 року є кропивничани Вадим Карпов та Олександр Крившенко, наразі перебуває у стані припинення своєї діяльності.

Олександр Крившенко – колишній кандидат у депутати міськради обласного центру від «Батьківщини». Саме його називають ініціатором протестів проти розширення вулиці Тютюшкіна в Кропивницькому.

Вадим Карпов – підприємець та юрист.”

Хтось і у владі читає це та задоволено потирає руки. Ця компанія проти ВАТ “Кіровоградський кар’єр” проплаченими ЗМІ( які і назвати можна) ведеться вже не перший рік. Особливий сплеск відбувається літом 2018 року. Нині до неї підключилися, здається, і гроші Цатуряна. То хто в Україні господар насправді? Здається поки, що ще не Цатурян…Чи не так, пане Кузьменко? На щастя, до ваших земельних сільгоспугідь руки Цатуряна ще не дотягнулися.

http://narodna.pravda.com.ua/politics/5b7ba236d5283/

MIXADVERT

цікаве