МАФи заповзають вже у ОСББ

 

МАФи скрізь: на клумбах, тротуарах, поруч з дитячими майданчиками.  Нещодавно у самісінькому центрі міста майбутній МАФ почав заповзати на подвір’я за огорожу ОСББ «Перспективне +». ОСББ огородило територію: є двоє воріт, бо за кіоском  що притулився до будинку, що те є належить ОСББ гадили.

І тут за ворітьми почали закладати фундамент під чергову торгівельну халабуду. Під норми МАФ вона не підпадає, бо матиме бетонований фундамент.  Голова ОСББ написала листа про це неподобство, але відповідь треба чекати місяць, а тут вже «дим коромислом», матюки, погрози і живий будмайданчик.

Місце подій біля будинку по вулиці Перспективній 47/16, за рогом по вулиці  Преображенській, де халупки Центрального ринку роблять спробу розростатися. Папери  на оренду клаптика землі у куточку ОСББ виявилося правдами-неправдами отримані восени 2014 року. Але і ОСББ має щось на землю недооформлене та план прилеглої прибудинкової території, а міська влада щось очікує. За нормами ДБН- 360-92 все, що за 15 метрів від стіни будинку, тим більше на території двору відноситься до ОСББ.

Тим часом забудовник, що маж поруч парочку кіосків раз за разом показує різні проекти – кому який треба. Владі халабуду з вікнами і дверима у двір, а ОСББ без вікон і дверей у двір і з виходом на вулицю. В ситуацію втрутився депутат на окрузі Олександр Артюх. Він привів архітекторів з міськвиконкому,Створили комісію, перевірили дозвільні папери і найшли огріхи. Будівництво зупинили, але лише на півдня. Наступного дня забудовник Качаненко Л. знову взявся до справи.

Земельні вакханалії, видачі і роздачі оренд одразу у кілька рук характерна риса для Кропивницького. Мирно забудовник нічого вирішувати не бажає. Під тиском та за втручання спецінспекції тимчасово прибрав купу будівельного сміття. А що буде далі?

Міський голова Андрій Райкович теж будується МАФами в різних місцях міста, і на нього теж дивляться та йдуть напором кожний з своїм МАФом. Поліція склала акт про поламаний паркан ОСББ. А що буде далі? Халабуда на фундаменті вже не МАФ, і що і як потім в які двері завозитимуть з території ОСББ? Знову сміття навколо. Що з парканом ОСББ, і хто чому і куди його пересуватиме?

Повзуча МАФова вакханалія крокує містом… Першість здається за міським головою та його «любими друзями». Дехто розпитує: де, як і коли в них записують?

MIXADVERT

ютос