Чий PR товщий?

Ні для кого  не є секретом, що влада Кропивницького багато коштів вкладає у свій PR, що насправді є саморекламою. Нещодавно на останньому засіданні сесії навіть розширили штат відповідного відділу. Та найбільше дивує чути з вуст керівників міста при виникненні тої, чи іншої проблеми, що хтось на цьому піариться. Це замість влади чи що, і безкоштовно?  На думку влади це, здається зовсім непорядок.

На чому піариться влада? На проблемах, а точніше на потугах їх вирішувати. Спонтанно виникла ситуація з початком ремонту, правильніше назвати реконструкцією вулиці Тютюшкіна (Бабушкіна). Коли несподівано для мешканців його почали, почали знищувати дерева, пошкоджувати лінії зв’язку і таке інше, мешканці вулиці повстали. З їх числа визначилися лідери та активісти. Почали звертатися до влади, депутатів, які обиралися останнього разу, до речі , лише від політичних партій. На окрузі куди потрапив квартальний комітет №25 ніхто з закріплених за ним з партійних списків не був обраний. Завадила цьому нова рейтингова система підрахунку голосів. Тому потім у владі і прикріпили до округу «нульового» (першого в партійному списку, не закріпленого за округами депутата) від партіх «Самопоміч» Віталія Пінчука. Тепер він «успіхи на орузі» вважає своїми. Але успіхи є і сумнівні…

На проблему початку ремонту ні згаданий депутат, ні його партія «Самопоміч», спочатку не зреагували. Депутат потім зреагував у цікавий спосіб, заявивши, що це саме він добивався асфальтування вулиці  та «поліпшення умов життя на ній».  Саме тому почали звертатися до інших партій присутніх у депутатському корпусі міської ради. Зреагували лише «Батьківщина» та в певній мірі «Свобода» вже на стадії великого розголосу та провокації конфліктів.

З початку протестів журналістів на вуличних заворушеннях не було. Потім через кілька днів представники ЗМІ почали підтягуватися і писати про «гарячі події». Але піком їх «роботи» стала поява на вулиці заступника міського голови Олександра Мосіна в супроводі рекордної кількості журналістів. Як що порахувати їх по головам, то кількість перевищила десяток.

Ще тиждень тому представники певних видань розпитували про вплив певної політ сили, натякаючи на представників партії «Батьківщина», замочуючи імена її представників. Але потім, коли минуло десять днів почався PR-розголос імені кандидата у депутати від партії «Батьківщина» на цьому окрузі Олександра Крившенка. Через новації розрахунків у виборчій системі Олександр Крившенко депутатом не став, але округ не залишив, бо на додаток і сам тут мешкає.  Влада помітивши Олександра Крившенка, почала здійснювати проти нього «широкий комплекс заходів тиску». Вже другого дня, після його появи на вулиці Тютюшкіна та появи журналістів з питаннями про політичну складову, на засіданні чергової сесії міської ради з’явився дідусь-страждалець та активіст партії регіонів за сумісництвом з Никанорівки. Він жалівся не на стряску будинків від скреперів та бульдозерів, а на вибухи у гранітному кар’єрі, до якого має відношення Олександр Крившенко.

Та от дивина: тому пану Гончарову, 1938 року народження, скоро виповнюється 80 років, але чомусь не він, ні його батьки, якщо вони мешкали на Никанорівці, з далекого 1929 року на вибухи на жалілися. То ж проблема вибухів у кар’єрі виглядає дуже «притягнутою за вуха». І користуються нею періодичного раз разом, більше десяти років, коли комусь потрібно, підключаючи сусіднє село Соколівське, а тепер вже і Никанорівку.

Але провокації поширилися і на мешканців вулиці Тютюшкіна. Для них першочергово обрали найактивнішу та найтендітнішу активістку та перукарку Ольгу Пацюкевич. За три дні з четверга по суботу їх було три. З початку намагався привселюдно простягати руки який нібито працівник організації підрядника, і за Ольгу заступився її чоловік, а присутні не допустили бійку. Не пройшло і години шоу з рулеткою, коли з провулку поруч з хатою Ольги почувся галас: «На мене напали… Мене бють..». Присутні поруч кинулися у провулок і побачили двох жінок на певній відстані одна від одної. «Постраждала» Юлія Яндович показала всім якусь червону цяточку на шиї та говорила про побиття, викликала поліцію.

Перед третім  справжнім побиттям Ольги Пацюкевич, у стінах мерії відбулася прес-конференція міської влади.  В ній прийняли участь дві мешканки вулиці поважного віку на показ для ЗМІ, які «за ремонт» та депутат від «Самопомочі» Віталій Пінчук. Останній розповідав про те як він добивався ремонту вулиці та двічі повторив фразу: «Крившенко добивається узаконення беззаконня». Беззаконням на його думку є квітники та дерева на вулиці висаджені «без дозволів» та кілька каналізаційних вигрібних ям.

Ім’я представника «Батьківшини» учасники прес-конференції для кишенькових ЗМІ повторювали з певною насолодою, як організатора та лідера бунту на вулиці Тютюшкіна та злісного піарщика. Але хто водив за собою чималий гурт журналістів, весь час говорячи про політичну складову «заворушень», і хто зібрав згаданому прес-конференцію? Невже це робила не влада? То чий PR  товщий?

А наступного ранку, коли всі в чергове дивилися по телевізору PR від влади невідомий, що дочекався поки чоловік поїхав здому, увірвався до помешкання Ольги Пацюкевич та душив, бив і погрожував, приказуючи – «ти проти кого рипаєшся?»

На жаль, на питання бандюга на є відповідь – проти влади. Влади, яка замовила та затвердила недолугий проект, що руйнує комунікації та нищить дерева. А от винними робить всіх інших навколо.

https://www.youtube.com/watch?v=sllRDGBvuro&feature=youtu.be

Окремо про  складові «Ятрані» у цій справі. Чому тоді  чуємо виправдовування, якщо люди при владі ніби ні до чого не причетні. Для чого тиск і галас? Чому так по силенно  лобіюють?  Для товстого PR-у добрих справ? А ще цікаві вислови мера на апаратній нараді про обмежувальні знаки. Їх не можна встановлювати, бо… як же тоді возити щебень і асфальт на будівництво дороги?

 

 

Чий PR товщий?
 http://h.ua/story/445107/

MIXADVERT

ютос