“Придушення повстання» триває, або гроші є лише на асфальт

Хроніки. Кропивницький. Після поверхневого візуального залагодження протестів  та конфлікту інтересів, що винекли при початку не то ремонту, не то реконструкції вулиці Тютюшкіна, розпочалася друга фаза протидії  влади стосовно мешканців вулиці. Влада дістала, як шулер з рукава свої козирі. Від натяків  чиновники перейшли до дій. Настала фаза шантажу та терору.

Суботній наліт на активістку та збирачку підписів Ольгу Пацюкевич  закінчився не лише викликом поліції, але і справжньою організацією потерпілої . В наслідок побиття сталося пошкодження суглобів хребта, і потерпілу було прооперовано. А замовники і виконавці нападу ще не знайдені!

Далі, з на початку тижня до помешкання активістки завітали інші непрохані гості, до речі, з охороною. На замовлення влади з цільовим візитом завітами представники термінатора благоустрою пана Максюти. Сам він заздалегідь зробив об’їзд – обстеження вулиці з метою «до якого стовпа можна причепитися». Тобто, говорячи слова нападника, всі хто починатимуть «рипатися» матимуть купу претензій а адмінпротоколів від влади.

Крім пана Максюти обстеження робили і представники міського водоканалу. Вони ошелешили тамтешніх пенсіонерів  цінами на оформлення технічних умов на каналізацію та необхідністю оплати нібито за ремонт водопостачальної мережі. Пенсіонери з мінімальними і не мінімальними пенсіями в шоці та бояться впускати на подвір’я та в помешкання «обстежувачів».

Ну чим не «благо» принесла влада на вулицю Тютюшкіна? А ще лунають погрози перенести асфальтування та іншу вулицю. А як же кілька мільйонів освоєних коштів про які журналістам розповідали представники підрядника?  Нова асфальтована дорога, проти якої  і протестували не дуже: мова йшла за її ширину та дерева і комунікації, схоже буде. Але навколо неї дуже багато спекуляцій та небилиць, прихованого терору з боку влади. Найшли привід і попариться і бруд вилити на конкурентні політ сили.

На останній апаратній нараді очільник міста “мудро” зауважив про обмежувальні знаки для вулиці Тютюшкіна. Він сказав, що їх встановлювати не можна, бо як возити щебет та асфальт… А що не можна їх завести, зробити дорогу, а потім встановити?

“Придушення повстання» триває, а  гроші є лише на асфальт. Водоканал раніше не втручався дуже в водовідведення, а зараз вирішив пройтися не то  з капелюхом, не то проїхатись з сундуком по вулиці Тютюшкіна. Схоже міській владі та її комунальним і адміністративним структурам  дуже нудно без запровадження подібних покращень. Та й привід є не лише до бюджету долучитися, але і мешканців міста потрясти.

Додатком до  бюджетної дороги “не для мера  Райковича” вартістю в 13 млн. гривень є майже по півтори тисячі з двору “врізка в магістральну трубу з технічними умовами” для міськводоканалу. Як що помножити  ці кошти на кількість   дворів на вулиці, то загальна сума  сягне приблизно 130 000 гривень, що є лише 1% від вартості ремонту дороги. Невже у міста немає цієї суми, тому треба водоканалу обдирати  пенсіонерів вулиці Тютюшкіна?

“Придушення повстання» триває, або гроші є лише на асфальт

 

Володимир Мілевський,

http://h.ua/story/445136/

http://narodna.pravda.com.ua/local/5b599a907b605/

MIXADVERT

ютос