Станом на травень 2026 року, вартість разової поїздки в Київському метрополітені становить 8 гривень. Попри те, що собівартість перевезення зросла до понад 60 гривень, офіційно ціна для пасажирів поки незмінною, хоча обговорюється можливість підвищення тарифу. А от в Новоукраїнці у маршрутці планують зробити 35 гривень. Здається це дуже круто!
Мерові Корінному не подобається шлях дотацій міських перевезень. Ну ніяк він не бажає щоб бюджетом громади могли скористатися найбідніші верстви «Зразкової»… В тому і зразок, мабуть на його думку, щоб бюджетом користувалися чиновники з його прикормленого оточення, а не дідусі і бабусі з мінімальною пенсією. До речі, у самого молодого і здібного керівника громади теж є вже пенсія, згідно його декларації, вона перевищує 10000 гривень на місяць. І чого він тільки на роботу ще ходить? Мабуть , щоб по Стокгольмах та Стразбургах подорожувати. То що йому до мало імущих пенсіонерів? Ситий голодного не розуміє!
Нова вартість проїзду в міських маршрутках Новоукраїнки не лише найвища в області, але і наводить на думку, що пан Корінний збирається будувати метро. І вже почав з того кінця де формується вартість проїзду. За рахунок цієї новації гроші потечуть на формування фонду майбутнього метро, мабуть?
Але ймовірніше, що метро в Новоукраїнці не буде. На це вказує історія з фонтаном на Соборній, коли гроші пливуть, а об’єкт лише в уяві мера. А ще нещодавно оголошено при придбання машини для прибирання парку. Але ж парк в Новоукраїнці мають теж лише в уяві. Тож логічно може здатися, що в тариф для перевезень заклали відсоток відкатів міській владі. А цікаво який саме? Про те кому толерантно поки ще помовчимо. Слідство покаже…
За матеріалами соціальних мереж

You must be logged in to post a comment.