Ярослав Железняк: П’ять місяців від початку “Міндічгейту” – змін немає

Коротко: нічого не змінилося.

Памʼятаєте пафосні промови та відео від урядовців в стилі “нічого не знали, але ось зараз буде все інакше!”.

Тож давайте зафіксуємо результат через 150 днів:

На Енергоатомі той самий менеджмент, який і “виконував домашнє завдання”;

Наглядова Рада сформована з запізненням, і то по критерію лояльності;

В головному енергетичному регуляторі (НКРЕКП) сидять ті самі люди Міндіча. Навіть ті, які прям на плівках зафіксовані що отримували 20-ку та і брат Миронюка. Ті вже у січні схему на 1,5 млрд знову провели;

Уряд за 5-ть місяців навіть не спромігся внести законопроект про перезавантаження НКРЕКП, а Комітет ВРУ з енергетики чомусь не розглядає депутатські…;

На інших держпідприємствах (за рідкісним виключенням) сидять той самий менеджмент Міндіча. Наглядові не сформовані.

В “СенсБанке” той самий менеджмент і смотрящі;

В цілому, за даними сайту МіндічГейт, 26-ть людей повʼязаних з Міндічем-Галущенко досі на посадах.

По факту, поки з боку уряду єдиний здобуток – що змогли ряд заступників міністрів працевлаштувати у Наглядові і там їм (попри принципи OECD) придумати як виплачувати зарплату…. Все….

А ми маємо повірити, що дуже влада старалась…але це складно і тому строки знову всі перенесли. 5-ий раз. І як під їх носом витягують мільярди теж.

Ну і спостерігати як через чергове недолуге рішення всіх цих міньйонів Міндіча у нас посилитись відключення світла.

Ярослав Железняк, народний депутат України, заступник керівника партії “Голос”; сторінка автора у Фейсбук

«Аргумент»

MIXADVERT