
Донеччина знеструмлена внаслідок ворожих обстрілів. Зранку 12 жовтня росіяни знову прицільно вдарили по енергетичній інфраструктурі області.
Про це повідомляє пресцентр Донецької ОВА.
Як зазначається, фахівці вже почали ремонт і роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання. Проте остаточні обсяги шкоди і терміни відновлення ще належить встановити.
“Тим часом в області працюють Пункти незламності, де є тепло, електрика та інтернет”, – йдеться в повідомленні.
Сильні вибухи пролунали в окупованому Донецьку, у місті вирує пожежа
Ввечері суботи, 11 жовтня, в окупованому Донецьку пролунали сильні вибухи під час дронової атаки. У місті сталася велика пожежа.
Про це повідомляють російські пабліки, інформує Цензор.НЕТ.
Повідомляється, що пожежа сталася в районі гіпермаркету “Сігма-ленд” (колишнього “Ашану”) біля об’їзної траси Слов’янськ-Донецьк-Маріуполь.
У мережі пишуть, що масштабне займання виникло внаслідок прильоту дрона.

Фото з відкритих джерел

You must be logged in to post a comment.