У Запоріжжі відбувся круглий стіл «Міжнаціональні відносини та толерантність в молодіжному середовищі України: проблеми та шляхи їх розв’язання»

 

 

08- 09 червня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся круглий стіл «Міжнаціональні відносини та толерантність в молодіжному середовищі України: проблеми та шляхи їх розв’язання» в рамках проекту «Ми-українські», що проводить ВМГО «Соціальний вектор» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

 

Основною метою круглого столу стало утвердження патріотизму в Україні, збереження та розвитку духовних цінностей, утвердження принципів культурного плюралізму, збереження культурної спадщини національних меншин серед молоді спільно з представниками органів державної виконавчої, представниками місцевих органів державної влади та молодіжних громадських організацій

 

Участь в ньому взяли більше 50 представників громадськиї організацій, благодійних фондів, представників національних меншин з 15 регіонів України. В ході круглого столу працювало три секції: «Адаптація ромської громади», «Досвід європейських діаспор», «Патріотичне виховання та толерантність в молодіжному середовищі».

 

Результатом круглого столу стали рекомендації органам влади щодо роботи з молоддю щодо вирішення проблеми міжнаціональних відносин в молодіжному середовищі та інтеграції в українське суспільство осіб інших національностей та адаптації культур різних народів в сучасних українських реаліях.

MIXADVERT