Навроцький заявив, що планує зустрітися із Зеленським

Навроцький заявив, що планує зустрітися із Зеленським у Києві

“Ця зустріч (https://censor.net/ua/n3576002) у Києві з президентом Зеленським можлива в цей активний період моєї дипломатії.

Зараз я завершую свій перший місяць зустрічей у Європі та по всьому світу, але цілком природно, що я зустрінуся з президентом Зеленським”,- сказав Навроцький.

Польський лідер зазначив, що вже мав коротку розмову з Зеленським, під час якої сторони “коротко обмінялися люб’язностями” та висловили взаємну готовність до більш змістовної зустрічі найближчим часом.

MIXADVERT