МЗС України викликало посла Угорщини через санкції проти Мадяра, – Сибіга
«Послу вручили ноту протесту у відповідь на дискримінацію Угорщиною угорської меншини в Україні, зокрема нашого захисника угорського походження, якому заборонили в’їзд до країни його предків», – повідомив голова МЗС Андрій Сибіга.
У МЗС України закликали Угорщину і надалі «утримуватися від недружніх дій та натомість долучатися до конструктивного діалогу, до якого Україна залишається готовою».

You must be logged in to post a comment.