Huawei і Nokia отримали дозвіл на тестування зв’язку 5G у трьох містах України
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК) надала дозволи ТОВ «Хуавей Україна» (Huawei) та ТОВ «Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна» (Nokia) на випробування технології 5G NR.
Обидві компанії проведуть тестування з 14 травня до 31 липня 2025 року на мережі ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone), але у різних містах.
Зокрема, «Хуавей Україна» проведе випробування радіотехнології «Міжнародний мобільний зв’язок IMT» з базовим стандартом 5G у двох містах: Кропивницькому та Івано-Франківську.

You must be logged in to post a comment.