Зеленській ще кілька годин тому не збирався не лише вибачатися, а й шкодувати про те, що сталося у Білому домі.
«Зеленський не має наміру вибачатися перед Трампом чи шкодувати про те, що сталося в Овальному кабінеті». Про це повідомляє BBC.
«Я добирався до Білого дому кілька десятків годин і мій візит сам по собі був знаком поваги», – заявив Зеленський.
Отже, Зеленській робить дурню і свариться з єдиним, хто може допомогти Україні, Трампом, а потім ще й заявляє, що не буде ані вибачатися, ані шкодувати…
І пізніше робить заяву, що шкодує, яка схожа на вибачення. Принаймні, намагається бути схожою.
Про що це говорить?
Про те, що між ранком і вечором, хтось вправляє мізки Зеленському.
Він двічі лохонувся.
На одну й ту ж тему з інтервалом у кілька днів – це точно не випадковий промах, це позиція.
І в США це розуміють.
Розуміють, що слова Зеленського не мають усвідомлення провини, а носять лише формальний характер та й то не повною мірою.
▪️
Вимога про відставку Зеленського не знята і йде робота з його оточенням, яка в нас виливається в різні дивні конспірологічні скандали й заяви. Ну, щось у стилі того, як «Арахамія влаштовує переворот і усуває Єрмака»…
Ніби поки оце ерзац-вибачення прийнято.
Ще не Білим домом, але Ліндсі Грем десь є виразником основних трендів. Саме він один із основних авторів тези про необхідність відставки Zейла. І його позицію цитували в Білому Домі. Зараз він сигналізує, що, принаймні цього на першому етапі достатньо в рамках діючого ультиматуму.
А тепер згадайте, як у нас одна кінчена повія, яку ще люблять називати «суспільна думка» за лічені тижні міняла ставлення до Грема.
Він був справжнім другом України (і це абсолютна правда).
Але після дебошу в Овальному кабінеті він перший зробив гучну заяву, що оце припадочне має покинути свою посаду, щоб остаточно не довести Україну до катастрофи.
І зразу ж його облили лайном.
І не тільки боти…
І не тільки провладні…
Зараз уже цитують і нахвалюють за розуміння і підтримку. Ну-ну…
А коли згадуєш, що ці zе-оспівувачі отакою дурнею фактично підтримують уbиvство українських бійців, які через їхнього улюбленого Бубочку скоро повністю залишаться без зброї, то вже аж бісить!
Запустили кампанію виправдання призвідника до біди й розгулу типового совково-рашистського антиамериканізму, і понеслося.
От правда, не в Zе головна біда, а в тому населенні, яке готове на кожну лайняну маніпуляцію відгукуватися суцільним одобрямсом…
Ну і що тепер?
Тут в Україні ляльководи зелених маріонеток і пропагандистів уже забембалися методички міняти. Тільки за якийсь тиждень-півтора:
▪︎ Трамп – ворог, а наш Бубочка не здасть американським імперіалістам національні інтереси, відстоїмо честь нашого символа держави!
▪︎ Трамп – друг України, а Бубочка летить налагоджувати співпрацю для спільної перемоги!
▪︎ Далой амєріканскій імпєріалізм! Усі разом зімкнули ряди навколо нашого Бубулічки! І Без Америки вистоїмо, самі захистимо Україну навіть лопатами! Лопати несіть… Їм…
▪︎ Трамп то взагалі ніби й правий був, а воно там якось невдобно получилося, а наш Бубочка усе, що накажуть, підпише: з будь-якого боку і в яких-завгодно кількостях підпише… І ми всі разом з ним готові спокутувати з усіх боків і в будь-якій кількості. А ще оголошуємо пошук винуватих…
От лише в Трампа, і про це чітко нашому Бубонному донесли в Лондоні, вже дещо інші вимоги – він хоче кроvі. Зеленої кроvі, але може задовільнитися відставкою Zе і його безперешкодним виїздом у якусь країну, де в лісах живуть дуже багато таких самих диких абізян…
До речі, час ультиматуму до 5 березня 4:10 ранку за Києвом.
Ні, це Zейло готове всю країну здати й зруйнувати.
Зброя для ЗСУ для нього не аргумент.
А тупі й ще тупіші наші ходячі совки чітко засвоїли: щоб Zе не натворив, звинувачуємо Трампа або Порошенка. Не їм же без прикриття арти в окопах гинути.
І головна погроза для Зеленського від США – це не про зброю, а про одну мерзенну зелену задницю, яка дуже дорога її господарю. Тому на ультиматум і прозвучала несуразна відповідь у стилі побитого цуцика.
▪️
А цитати видатного т.зв. демократа сучасності «Міняти мене буде непросто» – це його вичерпне й остаточне розуміння всього:
▪︎ і гарантій безпеки,
▪︎ і демократичних процедур,
▪︎ і пріоритетів.
Виходить, усе це – тупо торги.
«Треба домовлятися зі мною, а я сказав, що міняю себе на НАТО» – а така постановка питання, свідчить про те, що Зеленський розцінює свою посаду як персональний актив, який можна вмонтовувати в гарантії безпеки.
«Мало просто провести вибори, треба мене ще й не допустити туди, а це трішки складніше» – таке одкровення свідчить про вульгарний схематизм підходу до всього, що в більш цивілізованому світі називається демократичними інститутами, а в нас Зеленський свою тимчасову посаду розцінює не як конституційно обумовлену інституційну відповідальність, а радше як особистий актив, яким можна грати.
▪️
А за державу сумно. Бо це буде на весь світ оприлюднена абсолютна ганьба цілої країни. Правильно колись про нього сказав Мілованов: «приниження України».
. . .
Олександр Бригинець
Тарас Чорновіл

You must be logged in to post a comment.