ПРИНИЖЕННЯ УКРАЇНИ

Зеленській ще кілька годин тому не збирався не лише вибачатися, а й шкодувати про те, що сталося у Білому домі.

«Зеленський не має наміру вибачатися перед Трампом чи шкодувати про те, що сталося в Овальному кабінеті». Про це повідомляє BBC.

«Я добирався до Білого дому кілька десятків годин і мій візит сам по собі був знаком поваги», – заявив Зеленський.

Отже, Зеленській робить дурню і свариться з єдиним, хто може допомогти Україні, Трампом, а потім ще й заявляє, що не буде ані вибачатися, ані шкодувати…

І пізніше робить заяву, що шкодує, яка схожа на вибачення. Принаймні, намагається бути схожою.

Про що це говорить?

Про те, що між ранком і вечором, хтось вправляє мізки Зеленському.

Він двічі лохонувся.

На одну й ту ж тему з інтервалом у кілька днів – це точно не випадковий промах, це позиція.

І в США це розуміють.

Розуміють, що слова Зеленського не мають усвідомлення провини, а носять лише формальний характер та й то не повною мірою.

▪️

Вимога про відставку Зеленського не знята і йде робота з його оточенням, яка в нас виливається в різні дивні конспірологічні скандали й заяви. Ну, щось у стилі того, як «Арахамія влаштовує переворот і усуває Єрмака»…

Ніби поки оце ерзац-вибачення прийнято.

Ще не Білим домом, але Ліндсі Грем десь є виразником основних трендів. Саме він один із основних авторів тези про необхідність відставки Zейла. І його позицію цитували в Білому Домі. Зараз він сигналізує, що, принаймні цього на першому етапі достатньо в рамках діючого ультиматуму.

А тепер згадайте, як у нас одна кінчена повія, яку ще люблять називати «суспільна думка» за лічені тижні міняла ставлення до Грема.

Він був справжнім другом України (і це абсолютна правда).

Але після дебошу в Овальному кабінеті він перший зробив гучну заяву, що оце припадочне має покинути свою посаду, щоб остаточно не довести Україну до катастрофи.

І зразу ж його облили лайном.

І не тільки боти…

І не тільки провладні…

Зараз уже цитують і нахвалюють за розуміння і підтримку. Ну-ну…

А коли згадуєш, що ці zе-оспівувачі отакою дурнею фактично підтримують уbиvство українських бійців, які через їхнього улюбленого Бубочку скоро повністю залишаться без зброї, то вже аж бісить!

Запустили кампанію виправдання призвідника до біди й розгулу типового совково-рашистського антиамериканізму, і понеслося.

От правда, не в Zе головна біда, а в тому населенні, яке готове на кожну лайняну маніпуляцію відгукуватися суцільним одобрямсом…

Ну і що тепер?

Тут в Україні ляльководи зелених маріонеток і пропагандистів уже забембалися методички міняти. Тільки за якийсь тиждень-півтора:

▪︎ Трамп – ворог, а наш Бубочка не здасть американським імперіалістам національні інтереси, відстоїмо честь нашого символа держави!

▪︎ Трамп – друг України, а Бубочка летить налагоджувати співпрацю для спільної перемоги!

▪︎ Далой амєріканскій імпєріалізм! Усі разом зімкнули ряди навколо нашого Бубулічки! І Без Америки вистоїмо, самі захистимо Україну навіть лопатами! Лопати несіть… Їм…

▪︎ Трамп то взагалі ніби й правий був, а воно там якось невдобно получилося, а наш Бубочка усе, що накажуть, підпише: з будь-якого боку і в яких-завгодно кількостях підпише… І ми всі разом з ним готові спокутувати з усіх боків і в будь-якій кількості. А ще оголошуємо пошук винуватих…

От лише в Трампа, і про це чітко нашому Бубонному донесли в Лондоні, вже дещо інші вимоги – він хоче кроvі. Зеленої кроvі, але може задовільнитися відставкою Zе і його безперешкодним виїздом у якусь країну, де в лісах живуть дуже багато таких самих диких абізян…

До речі, час ультиматуму до 5 березня 4:10 ранку за Києвом.

Ні, це Zейло готове всю країну здати й зруйнувати.

Зброя для ЗСУ для нього не аргумент.

А тупі й ще тупіші наші ходячі совки чітко засвоїли: щоб Zе не натворив, звинувачуємо Трампа або Порошенка. Не їм же без прикриття арти в окопах гинути.

І головна погроза для Зеленського від США – це не про зброю, а про одну мерзенну зелену задницю, яка дуже дорога її господарю. Тому на ультиматум і прозвучала несуразна відповідь у стилі побитого цуцика.

▪️

А цитати видатного т.зв. демократа сучасності «Міняти мене буде непросто» – це його вичерпне й остаточне розуміння всього:

▪︎ і гарантій безпеки,

▪︎ і демократичних процедур,

▪︎ і пріоритетів.

Виходить, усе це – тупо торги.

«Треба домовлятися зі мною, а я сказав, що міняю себе на НАТО» – а така постановка питання, свідчить про те, що Зеленський розцінює свою посаду як персональний актив, який можна вмонтовувати в гарантії безпеки.

«Мало просто провести вибори, треба мене ще й не допустити туди, а це трішки складніше» – таке одкровення свідчить про вульгарний схематизм підходу до всього, що в більш цивілізованому світі називається демократичними інститутами, а в нас Зеленський свою тимчасову посаду розцінює не як конституційно обумовлену інституційну відповідальність, а радше як особистий актив, яким можна грати.

▪️

А за державу сумно. Бо це буде на весь світ оприлюднена абсолютна ганьба цілої країни. Правильно колись про нього сказав Мілованов: «приниження України».

. . .

Олександр Бригинець

Тарас Чорновіл

MIXADVERT