“Через боротьбу з нелегальним ринком сигарет”: “Філіп Морріс” заявив про інформаційну атаку
Компанія “Філіп Морріс Україна” заявила, що останнім часом проти неї та її брендів спостерігається масована інформаційна атака через Telegram-канали, інформаційні ресурси з сумнівною репутацією та окремих ангажованих публічних осіб. Інформація, яку вони просувають, є неправдивою та маніпулятивною, йдеться у заяві компанії.
“Ми добре розуміємо, що причиною цієї атаки є наша послідовна принципова позиція у боротьбі з нелегальним ринком тютюну. Водночас, таке інформаційне переслідування свідчать нам про те, що зусилля компанії у боротьбі із нелегальними виробниками тютюну є успішними – і вони зачіпають інтереси організованої злочинності”, – зазначають у компанії.
В свою чергу спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер наголосила, що на сірих ринках сигарет, алкоголю або електроніки, яка може бути продана на великому ринку, є величезне джерело прибутку для України.
За підрахунками міжнародної агенції Кантар, тільки за минулий рік держава недоотримала від нелегального ринку тютюну понад 23 млрд грн.

You must be logged in to post a comment.