Артема Семеніхіна в мери Києва чи в Президенти України?

 

Артем Семеніхін,мер міста Конотоп.
Коли став міським головою, то портрет Петра Порошенка у своєму кабінеті замінив на портрет Степана Бандери. А коли вандали при в’їзді у його місто спалили хрест – він привселюдно спалив російський прапор. Був активним учасником Революції Гідності, а з 2014 року, коли почалась російська агресія на території України – пішов воювати. Він є бойовим офіцером.
“У нашому місті на офіційному рівні заборонена «псяча мова». Державні службовці, чиновники, які спілкувались мовою окупанта були попереджені про звільнення, після чого вони перейшли на українську мову. Наше місцеве радіо усю рекламу транслює лише українською, на телебаченні уся реклама озвучена теж тільки українською мовою. Всі представники влади зі мною спілкуються винятково державною мовою”.

“Головний мій принцип – це бути постійно максимально відкритим для людей і робити те, про що мене просять люди, дослухатись до їхньої думки. Також потрібно бути порядним і постійно домагатись поставлених цілей та дотримуватись обіцянок, якщо вже пообіцяв – то виконуй. Якщо ти щось пообіцяв і не зробив, то твої слова нічого не варті.
Ми намагаємося модернізувати Конотоп за сучасними технологіями, звичайно зважаючи й на те, які кошти ми можемо собі дозволити використати з міського бюджету. Ми перевели на інший рівень усі ремонтно-дорожні роботи. У нас уже ніхто в калюжі лопатами асфальт не кидає. Зараз, якщо на дорозі утворилась яма, то приїжджає необхідна техніка, вирізає шах асфальту, потім накривається спеціальною плитою, розігрівається асфальт до температури горіння та накладається нове дорожнє покриття, таким чином ми почали ремонтувати дороги. Також справою честі для мене було викорінення поборів у дитячих садочках та школах. Зараз у Конотопі батьки учнів шкіл уже не купують ні подарунків, ні фарб на ремонт школи, ні чогось ще там. Це все робиться з місцевого бюджету. Усі побори не просто скасовані, а суворо заборонені. У випадку, коли з’являється інцидент, а таких у нас було два, коли виховательки чи учительки у батьків щось вимагали чи намагалися зібрати кошти, вони були попереджені, якщо таке повториться – їх негайно звільнять з роботи. Якщо ж трапиться, що хтось таки збере з батьків гроші – то з цією людиною навіть не буде про що говорити, це буде автоматичне звільнення. Будь-які побори заборонені відповідно до мого розпорядження, наразі це ефективно працює.
У мій бік та у бік політичної партії, яку я представляю, а це ВО «Свобода», зі сторони проросійських політичних сил постійно виливаються потоки інформаційного бруду. Ці люди намагались подавати на мене кілька позовів у суд за те, що я московську мову називаю «псячою», але у них нічого не вийшло. Зрештою, мені все одно, що вони там кричать, я на то не зважаю, поки вони придумують, як мені в чергове «допомогти», я працюють на благо громади міста Конотоп і саме це вважаю найголовнішим. Разом з тим я відкритий для громади: чи це людина, яка не має де жити, чи навпаки – дуже заможний бізнесмен, для мене всі люди однакові. До мене вони можуть зайти попити чаю, розказати про свою проблему. І якщо я можу – то обов’язково допомагаю, я нікому ніколи не відмовляв.”

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply