Хто краде електроенергію в нашій області?

           Пишу в редакцію цього листа тому, що не знаю до кого звернутись і хочу щоб люди знали, як себе ведуть деякі місцеві діячі. Наша сім’я проживає в селі і займається господарством. Мій чоловік діабетик (діабет І типу), а син з перших днів у армії, зараз воює на фронті. Всім нам зараз нелегко в Україні але виходить, що є й такі, кому війна – мать родна…

           Моя знайома з Гайворонської громади на днях розповіла мені, як у області досить багато крадуть електроенергії. Одна така ситуація мене просто взірвала, бо до нас у свій час приїздив Олександр Чорноіваненко, гарно так балакав і наша сім’я завжди голосувала за Юлю. Виявляється, що під час війни, коли усюди постійно вимикають світло, люди наближені до Чорноіваненка і його приятеля Петрушевського нагло відбирають у нас світло! Я попросила, щоб мені дали документи, які підтверджують що це правда. Усі копії документів додаю до свого листа.

           Розпитавши односельчан, виявилось, що власником кафе Нептун, яке крало електроенергію є Марина Перевознюк, рідна сестра Петрушевського П.Г. Вона орендує вказане кафе з 2006 року і можемо уявити, скільки за цей час там намотали безкоштовно світла. Це кафе у свій час не переоформили лічильник та не підписали договори з Кіровоградобленерго. Але цікаво ще й інше! Фактично лічильник рахується за Гайворонським райспоживтовариством, де директором є Горбатюк Л.В., з якою у пана Чорноіваненка тісні стосунки ще з того часу, коли він очолював Облспоживспілку. Як бачимо, Горбатюк Л.В. усі акти про порушення підписала, визнала і штрафи заплатила. Хоча, як там і ким нараховувався розмір штрафу, незрозуміло. 

            Тобто, коли наші діти під обстрілами на передовій, а ми всі сидимо в темноті, хтось дозволяє собі красти світло! Думалося, що війна мала би якось виправити людей, якось пробудити в них людяність і порядність але багато хто цього не розуміє. Ми всі бачили, що політики якось там раніше заробляли для себе на гарне життя але ж сьогодні нам усім потрібно бути разом і разом вижити перед такою навалою кацапів!

           Дуже сподіваюсь, що ви опублікуєте мого листа, а Чорноіваненко і Петрушевський його прочитають. Можливо їм хоч буде соромно або можливо для багатьох людей відкриються очі.

Варіант “обвинувального листа” від морально постраждалої

Оксани Генадіївни Карпенкоhttps://surmanova.wordpress.com/2023/02/03/%d1%85%d1%82%d0%be-%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5-%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0%b3%d1%96%d1%8e-%d0%b2-%d0%bd%d0%b0%d1%88%d1%96%d0%b9-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b0/

MIXADVERT