Зеленський: росія вже в атмосфері своєї поразки й безнадійності

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що росія вже перебуває в атмосфері своєї поразки й безнадійності.

Про це він сказав у своєму зверненні:

“Погляньте, як занепокоєний ворог. Послухайте, що і як запитують у керівника цих терористів, коли він все ж таки виходить до людей, до журналістів. Росія вже в атмосфері своєї поразки, вже в атмосфері безнадійності для себе.

Так, у них ще є люди, яких вони кидають в атаки. У них є зброя, ракети і “шахеди”, які вони застосовують проти України. У них поки що є можливість тероризувати наші міста і усіх європейців, шантажувати світ. Але у них немає шансів. І не буде. Бо Україна рухається вперед”.

Президент також у День захисників і захисниць подякував усім українцям, які вітали один одного і військових, а також тим, хто цей день провів у бою й на варті.

“І окремо дякую усім, хто сьогодні хай тихо, хай мовчки, хай лише у своєму серці, але все ж разом з усією нашою державою відзначав День захисників і захисниць України, перебуваючи на тимчасово окупованій території чи примусово – на території росії”, – підкреслив він.

Перед цим, 14 жовтня президент країни-агресора владімір путін на пресконференції в Астані заявив, зокрема, що росія нібито не ставила перед собою завдання знищити Україну і що мобілізація в росії завершиться до кінця жовтня.

На фото: двоє російські дегенерати – владімір путін і його “шістка” дмітрій мєдвєдєв. Своє життя покидькі мають скінчити на палі

MIXADVERT