Останні субмарини фюрера: скарби

Скарби з останньої субмарини Адольфа Гітлера

Ця історія миттєво перетворилася на легенду. Журналістам фактично вдалося довести, що Гітлер і його найближче оточення змогли втекти в Аргентину. Ще й встигли прихопити чимало золота і діамантів, а також мистецьку колекцію…

Це розслідування триває понад десять років і явно закінчиться не скоро…

Як все починалося? Зателефонував наш старовинний друг, отаман Американського козацтва Сергій Цапенко. Ексклюзивно переказав розмову з американцем Валентином Володимировичем Доценком.

Його батько Володимир Доценко, був офіцером підводного човна Рейху, екіпаж якого було сформовано лише з українців. Можливо, то був проект Гетьмана Скоропадського, який підтримував близькі стосунки з керівниками Рейху, переконавши їх створити підрозділ Крігсмарине.

До екіпажу відбирали активістів УНР з бойовим досвідом, чи їх дітей. Після навчання, стажування на інших судах, було сформовано українську команду, яка показала блискучі результати. Жовто-блакитну субмарину перевели до якогось елітного загону, доручаючи лише секретні операції.

Зазначу – це переказ розповіді сина підводника. Подаю його версію без коментарів!

Найцікавіше почалося у квітні 1945 року. На базі острова Гельголанд сконцентрували 11 океанських субмарин з досвідом далеких походів. Мінімум торпед, озброєння. Все зайве і певну кількість членів екіпажу залишили на березі. Взяли якийсь вантаж. Потім прибули якісь пасажири. Човни одночасно вийшли в море. Йшли зграєю. Комусь не пощастило – одна субмарина була знищена неподалік англійського берега. Про це є згадки у відкритій пресі. Група дійшла до Чилі. В районі міста Пуерто-Монт висадили пасажирів, вигрузили вантаж. Пішли до Аргентини. Члени екіпажів вийшли на берег, отримали нові документи. За кілька років багато хто перебрався до США і Канади. Як і В.Доценко.

Ще живуть кілька учасників того рейсу. Як німці, так і українці. В родинах є документи, фотографії, форма з спеціальними нашивками. Особлива реліквія – жовто-блакитні тільняшки. На жаль, категорично відмовляються спілкуватися з пресою. Шокує, як вони зберігають таємницю. Просто істині арійці! Нам так і не вдалося поки що встановити номер субмарини, прізвище капітана. Старпом – Демченко. Уповноважений з спецоперацій Шкуро. Все.

Документальний факт – 64 гітлерівські субмарини з 1945 року, спокійно стоять на далеких причалах військових баз Чилі та Аргентини! Це не рахуючи тих, які перегнали до Антарктиди і затопили на мілководді…

На цьому перший етап закінчили. Виникла пауза на кілька років.

Не вистачало  підтверджень і фотографій. Нарешті, вони виникли!

tmb_1000100048d68a2c3dcaf395d0abc9c93340554b

“У передмісті Буенос-Айреса агенти Інтерполу виявили унікальні артефакти Третього Рейху та особисті речі Адольфа Гітлера.

Знахідку назвали найбільшою колекцією артефактів нацистської Німеччини в історії Аргентини, пише Associated Press.

Колекціонер зберігав у прихованій кімнаті портрет Адольфа Гітлера, набір ножів, пісочний годинник із нацистським маркуванням, статую-герб Третього Рейху, набір губних гармошок та багато іншого.

Агенти Інтерполу, отримавши дозвіл суду, увірвалися в будинок колекціонера. Їхню увагу привернула книжкова полиця, за якою виявився прохід у таємну кімнату.

За нею знайшли 75 предметів, які, на думку влади, є оригінальними. Свого часу могли належати високопоставленим нацистам. Особливу увагу вчені приділили лупі, якою користувався сам Адольф Гітлер, так званим іграшкам для “зомбування” дітей і приладу для вимірювання голови – такими нібито визначали приналежність новонароджених до арійської раси”.

Патрісія Бурллич, Міністр безпеки Аргентини, заявила, що всі речі оригінальні, ними дійсно користувався Гітлер – знайшли історичні фото, що це підтверджують. Аргентинський суд засекретив розслідування на 9 місяців. Лише зараз фотографії та деякі подробиці потрапили в пресу.

Прикметно, що крім нацистських символів, в колекції були єгипетські мумії, дивні археологічні знахідки різних епох і народів…

У 1945 році 20 німецьких човнів тихо зайшли на військові бази Чилі. Деякі стоять на далеких причалах і досі. 44 субмарини пришвартувалися на базах Аргентини.

Нас цікавить доля саме тих, 10 останніх субмарин з Конвою Фюрера…

b4f87-000fg7gh.gif

Щось запідозрили спецслужби США.

Видно для відводу уваги демонстративно здалося дві субмарини – 10 липня 1945 року, U-530 в аргентинському місті Мар-дель-Плата. 17 серпня (!) там же здався екіпаж U-977. Таке враження, що то були підставні мішені.

Їх звинуватили у загибелі потужного бразильського крейсеру «Байя»! Розслідування проведене американцями довело – ці дві субмарини не топили крейсер! А от зграя з десяти човнів, яка мала надважливу мету – могла. Крейсер затонув за три хвилини! 4 липня 1945 (за іншою версією 9 липня)! Значить отримав кілька торпед одночасно. На розслаблених бразильців видно просто випадково наскочили. Було таємниче знищено ще чотири судна. Загинуло понад 400 моряків. Війна вже місяць як закінчилася! Пояснень нема!

Ну, і спробуємо зробити власну реконструкцію подій. Найвірогіднше, десь 22 квітня 1945 року, фюрер і інші керівні нацисти були замінені двійниками. 22-23 квітня, швидше за все легкомоторною авіацією, їх доставили на Гельголанд.  Тут відразу виникає підозра, що Гітлер тихо домовився з керівниками США та Англії про шлях відходу, щось суттєве пообіцявши. 18 підводних човнів спокійно стояли на базі, і союзники, маючи потужну авіацію, знаючи про значення острова, його фактично не бомбардували! Висадилися на острів лише 5 травня!!! Цікаво…

Зграя з 11 океанських субмарин рішуче виходить в море. В принципі, можна вирахувати, яка з них загинула поблизу берегів Англії…

Ескадра дивом, без втрат, оминула всі мінні поля, патрулі, радари.

Єдиний прокол – випадкова зустріч з крейсером «Байя», який знищили моментально. Це стало другим підтвердженням.

Тепер треба отримати докази перебування субмарин на військових базах Чилі і Аргентини. Ми направили відповідні запити – відповіді нема! Можливо хтось сфотографує?

Нині – головне довести, що влітку 1945 року, група з 10 німецьких субмарин таємно висадила КОГОСЬ в Чилі, і або здала кораблі Аргентинській Республіці, або затопила їх в територіальних водах. Значить, десь 300 моряків якимось чином отримали аргентинське громадянство. Прізвищ, виходить не змінювали? Повинні існувати документальні сліди!

Ми за крок до визнання втечі Гітлера та інших його соратників. Вже зрозуміло як.

Можливо, і США, і Аргентина, і Чилі нарешті визнають очевидний факт. Чи Гітлер і досі живий?!

І ось, в Аргентині знайшли частину ОСОБИСТОЇ колекції Адольфа Гітлера, яку він заздалегідь переправив за океан. А можливо, взяв з собою в останній рейс субмарин. Якщо б Гітлер збирався покінчити життя самогубством, для чого вивозити колекцію? Не забуваємо, Третій Рейх вдумливо пограбував десятки країн Європи. Про кількість золота, діамантів, скарбів мистецтва навіть говорити не будемо.

Поки що засвітилася частина, як ми зрозуміли, подарунків Фюреру.

Де інші витвори мистецтва, особливо старовинні картини, які потребують особливих умов зберігання? Де ювелірні колекції? Де багато оздоблена королівська зброя?

Сліди ведуть до маленьких країн Центральнлї Америки.

Продовження буде!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

tmb_1000100093d172686f5716543c09132ab6509873
tmb_1000100063e95b3035442c2c50101a41f765e460
tmb_10001000f471498b1b354d73fdb26481b2efde1d
Argentina-Nazi-Artifa_Horo-635x357
Argentina-Nazi-Artifa_Horo-2-635x357
620x260_a81a0fd40d89affe9b3cea7739db5ca2_c
Argentina-Nazi-Artifa_Horo-1-635x357

MIXADVERT