Офіційне скасування епохи «неначасі»

Втрата влади зелено-коломойською ОПГ це вже питання часу.

Далі — кримінальна відповідальність за шашлики і «прой*обані» життя. Уникнути її можливо було б хіба що сталінським принципом: переможців не судять — якби Зеленський в трибуналі над Путіним особисто затягнув на його шиї петлю. В усіх інших варіантах щойно минає істерія — і не допоможуть ніякі поворознюки з пісеньками «валодя ї*баш».Тому зелені метаються. І допускають помилки. Як з цими переговорами вони металися, що в кінцевому рахунку лише привело до хвилі серед частини західних політиків з примушення України до капітуляції, так і відновлення справи проти «безшансового» Порошенка — саме така помилка.Зеля зміг злити навіть 100% для себе виграшну ситуацію, коли під час війни він об’єктивно має бути єдиним політиком в країні.А тому Порошенко просить передати тому дебілу, який це вигадав, подяку: завдяки їм він повернувся в інформаційне поле України.Ну а в озвученій кримінальній справі 🤷сам же суд вже зняв з Порошенка всі зобов’язання. Справи немає. І покази вбивці Стуса і державного зрадника Медведчука — фуфел навіть для наташки мосєйчук.П.С. І так: дякую цим дебілам від себе особисто за офіційне скасування епохи «неначасі». Нарешті фарисейська заборона чіпати шобло зрадників в минулому.

Джон Сміт

У нас війна стала темою номер 2, чи як?Чи можливо ми вже перемогли?Замість того, щоб говорити про нагальні проблеми, про фронт, про боротьбу з реальним «русскім міром» в Україні, нам говорять про Медведчука, який щось там зачитав з суфлера.При чому, наскільки я розумію, то це все мало б бути «таємницею слідства». Вже мовчу про те що це справа ДБР, а не СБУ. Про таке поняття як «підслідність» мабуть не чули?Ще більше дивують ЗМІ, які просто перепощують слова кума путіна, без жодних правових доказів.Тобто нам створюють знов інформаційну бульбашку, в якій ми маємо жити на цьому тижні.Всі масово пишуть про Медведчука.Давайте говорити про реальні речі в нашій країні, а не політичні розбірки/вкиди, які хтось влаштував у кабінетах.У нас війна, у нас страшні бої на Сході, у нас Сєвєродонецьк та Авдіївка, у нас Херсон, у нас Азовці, які зараз в окупантських СІЗО. У нас медведчуківські ведучі на екранах. У нас РПЦ-попи по всій країні. У нас купа-купа питань, які ми повинні зараз вирішувати і обговорювати.В кремлі вже радіють. Всякі «соловйови» вже смакують медведчуком та Порошенком. Це жах.Сумно і прикро, що комусь затьмарило розуміння в якій ситуації зараз країна…

Андрій Смолій

Люди:— А хто ухвалив рішення розмінувати Чонгар? А чому не попередили людей, коли почнеться війна? Чому Дуда знав, а Буча — ні? Чому не дослухалися до попереджень Байдена і західних розвідок, що буде війна? Чи смакує Вам травневий шашлик, Володимир Олександрович? А чому все ж таки не перевели на оборону 50 млрд. грн., якщо на той момент Банкова ВЖЕ ЗНАЛА, шо буде велика війна? Хто винен, що ЗСУ не мали достатньо броніків і касок в 2021 році? А коли його судитимуть? Чому генерал Марченко захищає Миколаїв, а влада досі не закрила липову справу проти нього? Чому досі не закрита справа проти Ріффмастера? Коли Зеленський особисто вибачиться перед Андрієм, Юлею і Яною за безпідставні звинувачення? Чому у Зеленського в усьому винні усі, крім нього і оточення? А чому телелюди каналів Медведчука працюють на інтереси Банкової і це «шоб єдність», а Прямий, П’ятий і Еспрессо — заборонено? А коли Баканов ручкався із Медведчуком в Раді, він не знав? А коли Медведчук казав, що Стус злочинець, йому теж треба було вірити? А чого у Зеленського немає претензій до Портнова? А чому Татаров не сидить? А чого в Україні «єдність», це коли владу критикувати не можна, а опозицію атакувати можна? А чому в «єдиному марафоні» немає обличч військових, командирів, волонтерів — хтось ревнує до чужої слави?Банкова:— … А тут Медведчук про Порошенка сказав…Завіса. Картинки не буде.

Віталій Гайдукевич

MIXADVERT