В колись заможному Донецьку мешканці тепер згодні виживати на $136 в місяць

В колись заможному Донецьку тепер при “ДНР” мешканці згодні виживати на 10 тис. рублів ($136) в місяць

В колись заможному Донецьку мешканці теп…

Такі результати опитування мешканців Донецька на вулицях міста, результати вражають мізерними сумами, які назвали більшість людей.

Більщіть сказали, що одній людині достатньо 10 тисяч рублів на місяць, і лише деякі назвали більш-менш адекватні суми в 40 і 50 тисяч рублів, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на “Донбасский кейс”.

На сім’ю з двох осіб достатньою донеччани вважають суму в 20 тис. рублів, але це мізерно мало, і вистачить тільки щоб вижити в чисто фізіологічному плані.

20 тис. рублів – це витрачати тільки на їжу і воду, не платити за комуналку, проїзд в транспорті, не купувати ліків або не витрачати ані копійки на дозвілля, одяг і взуття.

“Невже це правда, що люди настільки себе не поважають, що готові виживати на 10 тис. В місяць?” – зазначається в повідомленні.

До того ж, “міністр економрозвитку” “ДНР” вважає, що достатня сума для проживання однієї людини – 15 480 рублів.

Нагадаємо, у травні на окупованій Донеччині пропагандистський телеканал провів опитування мешканців “ДНР” про те, який розмір зарплати був би для них бажаним. Опитані мешканці Донецька сказали, що їх би влаштувала зарплата у хоча б 20 тис. рублів (7454 гривні).

Саме тому майже 90% молоді мріє, після отримання диплому про освіту, виїхати з “ДНР”.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

MIXADVERT