«Дитяча хвороба»  планування і преміювання  в Новоукраїнській ОТГ

 

Головний напрямок роботи і підзвітних досягнень керівництва громади  в Новоукраїнці і навколо останнім  часом      носить якийсь майже суто дитячий та юнацький уклін. Серед  всього надважливого дитячі конкурси, спортивні та дитячі майданчики. Все це виставлене напоказ якось затуляє собою все інше – діряві дахи, проблеми транспорту, робочі місця, дороги в ямах, бур’яни та смітники. Що там якась санітарія, коли головне це діти! Виходить і перелічені проблеми не для них. Хай собі граються на майданчиках та в  бур’янах, а до великих дорослих проблем   з робочими місцями,  дахами та дорогами вони ще доростуть, і  тоді самі все вирішать… Невже автоматично без розбазарених чиновниками  коштів?

Але ця  «дитяча хвороба» має дуже цікаві фінансові рецидиви.  Як повідомили  громадські активісти з числа «палких друзів» чинного голови ОТГ пана Олександра Корінного майже щоразу після звіту про появу чергового дитячого майданчику неминуче настає приміювання чиновників міської ОТГ. То що тут дивного, коли заробітна плата голови ново українського ОТГ Олександра Корінного на кілька тисяч перевершує заробітну плату мера славного міста Львів Андрія Садового!

Відповідальність за кошти громади у Андрія Садового майже ніяка. Подумаєш бюджет львівської громади складає всього якихось 9,7 мільярда гривень, а зарплата голови приблизно 33 000 гривень… В Новоукраїнці ж 146 мільйонами гривень бюджету ОТГ, якими хизується Олександр Корінний,  в середньому голова отримує майже 35 000 гривень. Оце показник! Збудував майданчик, і біжи до каси. У Андрія Садового в структурі заробітку в мерії чомусь зовсім  відсутня така складова, як премії. Дивна людина та й годі.

Та Львів то не показник, бо за середньомісячною заробітною платою голова Новоукраїнської ОТГ обігнав Не лише мера Львова, але і гололів ОТГ обласних центрів таких , як Одеса, Житомир та Херсон. Що то славне місто Новоукраїнка!

«Дитяча хвороба»  планування і преміювання  в Новоукраїнській ОТГ дає хороші фінансові результати для місцевих чиновників на чолі з «мудрим керівником ОТГ» Олександром Корінним. Так вже в громаді і місті укорінилося…

Максим Буцалюк

«Дитяча хвороба»  планування і преміювання  в Новоукраїнській ОТГ

MIXADVERT

ютос