У ОРДО окупанти оголосили мобілізацію резервістів

ОРДЛО

У ОРДО російські окупанти оголосили про мобілізацію резервістів для проведення військових зборів

Про це повідомляють Новини Донбасу.

Відповідний “указ” підписав 14 травня ватажок “ДНР” Денис Пушилін.

Буде проведено “контрольне оповіщення з явкою громадян, які перебувають в запасі, і техніки підприємств на пункти попереднього збору громадян і техніки з 17 по 18 травня 2021 року”.

Як стверджується в “указі”, мета збору – “контроль наявності громадян, які перебувають в запасі і приписаних до військових частин, комплектування підрозділів мобілізаційного резерву”.

Окремим пунктом “міністерству внутрішніх справ” доручено сприяти “в розшуку та  доставці до місця проведення контрольної явки громадян, які перебувають запасі, в разі їх неявки в терміни, зазначені в повістках відділів військового комісаріату, без поважних причин”.

Відомо, що угруповання “ДНР” з 17 по 22 травня проведе навчання, в яких задіє незаконні збройні формування. Захід позиціонується як “перевірка ефективності спільних дій МНС, МВС, МДБ, міністерства охорони здоров’я і міністерства транспорту по вирішенню кризових ситуацій в разі можливих зовнішніх загроз з боку України”. Про аналогічні навчаннях оголосило і угруповання “ЛНР”. Вони пройдуть спільно з “ДНР”.

MIXADVERT

ютос