Владислав Берковський побачив основні проблеми і завдання УКФ

27 квітня відбулась знакова подія – нарешті вибрали виконавчого директора Українського культурного фонду.
На другому конкурсі переміг Владислав  Берковський, який з 2015 року очолював Центральний державний  кінофотофоноархів України ім. Г.С.Пшеничного.

Під час засідання він виступив першим (а бути першим завжди важко)  і достойно провів свою презентацію.  Мені, як людині, яка працювала в УКФ, не байдуже, яким шляхом піде ця знакова  інституція – і тепер я бачу, що вибрали достойного керманича.

Особисто мені імпонують його погляди на культурну спадщину, на розподіл грантів, на  перегляд програм –   УКФ потребує змін. Директорів треба змінювати, навіть успішних  –  з часом вони не бачать проблем, які накопичуються у навколишньому  середовищі.
А Владислав  Берковський показав себе виваженим професіоналом: спокійно і чітко розставив пріоритети, показав стратегічне мислення, побачив основні проблеми і завдання.

Головне,  він має досвід роботи в державній установі: більшість кандидатів вийшли з громадського сектору і не розуміють, що державна структура – це не приватна організація, і навіть не грантовий проект, де треба “красиво освоїти” гроші…

Знаю, що йому буде важко встрибувати в швидкісний потяг на ходу,  включатися в специфіку роботи: попереду важка частина переговорних процедур…

Але, його програмний виступ дає надію, що він направить  потяг з назвою УКФ  і виведе на новий рівень  розвитку української культури.

Редакція журналу «Музеї України» і наша медіа-група вітає нового виконавчого директора – готові завжди підставити своє інформаційне плече і досвід.

Наталка Іванченко , шеф-редактор журналу «Музеї України»

MIXADVERT